Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Нагорода для вчителя – розумні учні

Щодня вчитель початкових класів Жидачівського НВК Надія Ключик із радістю й задоволенням поспішає на роботу. Бо там її чекають двадцять шість пар цікавих, розумних оченят. Кожний ранок у класі Надії Василівни розпочинається із руханки, адже одне із завдань школи – дбати про здоров’я своїх учнів. На уроках діти разом із педагогом мандрують цікавими, захоплюючими сторінками підручників, книжок, кожного дня знаходячи щось цікаве й корисне.

«Свої уроки проводжу так, щоб дітям було цікаво навчатися і вони отримували ґрунтовні знання, - розповідає вчителька. – Коли мої учні навчалися у першому класі, разом із ними підготували відкритий урок для завідуючих і вихователів дитячих садочків Жидачева. Так вони змогли побачити, як їхні вихованці роблять великі успіхи у навчанні».

Також разом із своєю вчителькою учні молодших класів підготували «Свято книги». Під час цього заходу діти проявили себе наче справжні актори, перевтілюючись у різних героїв. Малюки декламували вірші, співали, малювали, інсценізували казку.

- Своїх учнів залучаю до участі у різноманітних конкурсах. До прикладу, в конкурсі «Колосок» діти здобули п’ять «Золотих колосків». А Богдан Кащій, Ярослав Кузишин стали учасниками всеукраїнського конкурсу «Діти світу, візьміться за руки». Також Ярослав брав участь в обласному конкурсі «Різдвяний вертеп», - продовжує розповідь Надія Ключик.

Влітку учні відпочивають у пришкільному оздоровчому таборі «Ровесник», де за їхнє дозвілля та змістовне проведення часу дбає також Надія Василівна.

- Роботу в таборі намагаємось організовувати так, щоб кожний день для дитини був цікавим. Зокрема проводимо спортивні змагання, конкурси, вікторини, подорожі, - каже вчителька. - Пишаюсь тим, що я вчитель, що можу навчати і виховувати дітей, радіючи за своїх вихованців.

Вітаю всіх вчителів зі святом. Здоров’я, успіхів, творчих ідей!


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин