Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Бібліотек@ - світ нових можливостей

У Жидачівській центральної бібліотеці та бібліотеках-філіях м. Ходорова, смт. Журавна, Гніздичева відкрилися центри безкоштовного доступу до мережі Інтернет.

Бібліотечна установа сьогодні – це не тільки книгозбірня, але й світ нових можливостей. Це співпраця з громадськими організаціями, товариствами та різними партнерами. От і у лютому нинішнього року Жидачівська центральна бібліотека та бібліотеки-філії м. Ходорова, смт. Журавна та Гніздичева стали переможцями другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету за сприяння програми «Бібліоміст». З 15 вересня розпочалось сучасне повніше обслуговування користувачів з використанням інтернет-технологій. А 30 вересня, у Всесвітній день бібліотек, відбулися урочистості з нагоди відкриття пунктів безкоштовного публічного доступу до Інтернету в м. Жидачеві та бібліотеках-філіях Ходорова, Гніздичева, Журавна.

За словами директора Жидачівської РЦБС Віри Костирки, «Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (ІREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант в сумі 25 мільйонів доларів США. Грандодавець - програма «Бібліоміст» - визнала проект Жидачівської РЦБС вагомим і передала безкоштовно 10 комп’ютерів, 4 сканери, 4 принтери та 4 комплекти мереженого обладнання. На місцевому рівні втілення проекту стало можливим за сприяння РДА, районної ради, відділу культури і туризму РДА, голів місцевих рад, колективу ініціативних працівників центральної бібліотеки, бібліотек-філій, сказала Віра Костирка.

На урочистості у м. Жидачеві завітали голова районної ради Ігор Кос, заступник голови райдержадміністрації Олег Кизима, міський голова Володимир Левко, керівник відділу культури і туризму РДА Зеновій Тимофтевич. Вони вітали працівників бібліотеки із професійним святом, бажали й надалі бути такими ініціативними та полеглими.

Представник програми «Бібліоміст» у Львівській області Юлія Галій у свою чергу подякувала представникам влади за підтримку і взаєморозуміння, а бібліотекарям - за ініціативність та професіоналізм.

Директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова привітала працівників бібліотеки з досягнутими успіхами і зазначила, що Жидачівська РЦБС входить у десятку найпрогресивніших бібліотек області.

Колектив центральної бібліотеки пишається провідним бібліотекарем, енергійною людиною, «генератором» ідей Лесею Басник. Уже вдруге бібліотекарі стають переможцями конкурсів. Вони пройшли спеціалізовані курси і вже сім років консультують користувачів, допомагають у роботі з Інтернетом.

У цей святковий день завітав також голова Благодійного фонду «Обдаровані діти Жидачівщини» та фонду «Добре серце» Олег Канівець, який неодноразово надавав фінансову підтримку Жидачівській бібліотечній системі. За його словами, бібліотека – це аптека для душі, яка допомагає людям знайти віру, надію, любов. Усі працівники бібліотеки з нагоди свого професійного свята отримали від фонду «Добре серце» квіти та привітальні листівки.

Ведуча, заввідділом обслуговування ЖРЦБС Галина Дереш запросила до слова методиста районного відділу освіти Ольгу Прокопів, з якою спільно провели не одне культурне свято, а також активну читачку, ученицю Жидачівського НВК Оксану Касарабу.

Насамкінець присутні могли переглянути відеоролик з привітальними словами відомих діячів культури.

У Всесвітній день бібліотек безкоштовні пункти доступу до мережі Інтернет було відкрито також в бібліотеках-філіях м. Ходорова, смт. Журавна, смт. Гніздичева, де й пройшли урочистості за участі місцевих голів, керівника відділу культури і туризму райдержадміністрації Зеновія Тимофтевича, представника програми «Бібліоміст» Юлії Галій, представника благодійного фонду «Добре серце» О. Канівця, бібліотекарів та місцевої громади.

Ірина ШАХ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин