Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Замість смітника – дитячий майданчик

Дитинство - пора мрій і сподівань, це віра в казку, яку їм дарують дорослі. Про що мріє малеча? Про щось приємне і хороше, казкове, де багато каруселей та іграшок, де вони з однолітками можуть весело погратися…

 

Ідею облаштування дитячого майданчика в с. Турадах місцевий приватний підприємець Василь Миколайович Гетманьчик виношував уже давно. Адже щодня по дорозі на роботу, де Василь Миколайович займається виготовленням виробів з дерева, проїжджав повз купу сміття, яке деякі місцеві жителі вивозили з своїх домівок. Хоча кількома десятками метрів далі знаходиться сміттєзвалище. Ось тоді і задумав п. Василь з своєю дружиною п. Оксаною прибрати цей несанкціонований смітник, а натомість спорудити дитячий майданчик.

Батьки та малеча з цікавістю спостерігали, як проводилися роботи по облаштуванню майданчика, з нетерпінням чекаючи дня його відкриття. І ось настав цей довгоочікуваний день. 30 липня стало дійсно святом для турадівських дітей. Цього дня відбулося відкриття дитячого майданчика. Піднесений настрій був як у дітей, так і дорослих. Перед їхніми очима відкрилася казкова картина. Каруселі та гойдалки, різноманітні місточки та лавочки гостинно зустріли малечу.

На відкриття запросили священика о. Михайла, який освятив майданчик та благословив добру справу. Сільський голова с. Вільхівців п. Василь Новака був гордий тим, що на території його ради відкрито такий чудовий майданчик, яким може похвалитися навіть не кожне місто. Чудовий концерт влаштували дитячі колективи Народних домів сіл Вільхівців (М. Каламуняк), Пчан (Г. Колосевич), Турад (Я. Вітак), Іванівців (Т. Хомин). Всі виступи супроводжувались під акомпанемент вокально-інструментального ансамблю «Бравіссімо» (В. Сушко).

Свято вдалося на славу. І навіть невеличкий дощик, який почав накрапувати, не завадив дітлахам розважатися на такому ще новенькому, розфарбованому в різні кольори майданчику.

Тепер кожна мама та бабуся радітиме, адже їхні діти матимуть де проводити свій вільний час. І дуже відрадно, що знайшлася така сімя Гетманьчиків, яка за Божим Законом “Твори людям добро” облаштувала дуже гарне місце для відпочинку. Кожна людина після себе повинна лишити слід на землі, а ці молоді люди вже подбала про те, щоб про них у селі була добра згадка.

Може, з легкої руки Василя та Оксани Гетманьчиків добрий приклад підхоплять й інші жителі навколишніх сіл. Адже здорові та веселі діти — запорука щасливого майбутнього наших міст та сіл.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин