Гуртом допоможемо собі!

Започатковано збір коштів на купівлю лапароскопу

Ні для кого не секрет, що сьогодні сфера охорони здоров'я розвивається в умовах постійного браку бюджетних коштів. Дефіцит грошей - це вже хронічна хвороба галузі, яка покликана боротися з хворобами людськими. Жидачівська лікарня не виняток. Обладнання в медичному закладі застаріле. Тому люди за допомогою часто звертаються до Львова, а то й і в інші області.

На початку квітня приватні підприємці району за підтримки керівництва РДА виявили ініціативу закупити для Жидачівської районної лікарні лапароскопічну стійку - обладнання для оперативного втручання в черевну порожнину. Вартість її понад 200 тис грн.

З червня започатковано збір коштів на закупівлю медичного обладнання для діагностики і лікування хвороб. Проявити милосердя і скласти певні пожертви на благородну справу може кожен небайдужий. Депутати, районні та міські очільники, приватні підприємці, жителі Жидачівщини, не будьте байдужими! Об'єднавши зусилля, даруючи тепло і щедрість своїх сердець, можна зробити життя своє і нащадків кращим і цікавішим.

Кошти на медичне обладнання можна переказати на вказаний нижче рахунок:

Р/р 3542601000361 УДК у Жидачівському районі МФО 825014 ЗКПО 01996208. Одержувач - Жидачівська центральна районна лікарня Призначення - «Благодійні внески для придбання лапароскопічної стійки».

Надрукувати