У районі затримали групу осіб, яких підозрюють у вимаганні

Цей факт так би й залишився буденним повідомленням у зведенні правоохоронців, якби не те, яким чином відбулося затримання «рекетирів». По Журавну наступного дня тільки й переповідали про «Беркут у масках».

Як повідомили у райвідділі міліції, 13 червня до правоохоронців звернувся житель смт. Журавна із заявою про те, що певні особи вимагали у нього гроші. За цим фактом працівниками РВ УМВСУ у Жидачівському районі проводиться перевірка. Підозрювані особи затримані, факти вимагання в ході слідства знайшли своє об’єктивне підтвердження, зазначили у райвідділі. Їм інкримінують порушення ст. 189 ч. 2 ККУ. Порушено кримінальну справу. Якщо злочин доведуть, то підозрюваним загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Деталі справи районні правоохоронці наразі не розголошують.

За попередньою неперевіреною інформацією, підозрювані особи вимагали від жителя селища 2 тисячі доларів США й погрожували фізичною розправою.

Спустили 300 літрів дизпалива

9 червня до працівників райвідділу міліції звернувся працівник підприємства «Євробуд», що займається укріпленням берега р. Стрий, з повідомленням про те, що невідомі особи шляхом вільного доступу викрали з бульдозера 300 літрів дизпалива. За цим фактом проводиться перевірка.

Вкрали коток і здали на металобрухт

14 червня до правоохоронців звернулися директор підприємства «Дунапак-Україна» з повідомленням про крадіжку із кабінету ноутбука та директор цукрового заводу в м. Ходорові з заявою про викрадення із складського приміщення металевого котка для проведення дорожніх робіт.

За фактом, що стався на території цукрового заводу, працівники міліції затримали двох осіб, жителів м. Ходорова, які викрадений коток здали на металобрухт.

Для злодія немає різниці: чи мотоцикл, чи дитяча коляска

Дві крадіжки сталися 15 та 16 червня. Жителька Ходорова повідомила про викрадення із її господарської будівлі в Отиневичах мотоцикла, а наступного дня жителька Жидачева - про викрадення дитячого візка. За двома фактами підозрювані затримані, ними виявились жителі Отиневич та Залісок.

Гроші треба тримати у банках… трилітрових

За інформацією прес-служби ГУ УМВСУ у Львівській області, днями співробітники Жидачівського РВ затримали 31-річного мешканця Київської області, який викрав у 32-річного мешканця Жидачева кредитну картку і зняв з неї 8500 гривень.

Надрукувати