Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кольорова планета щасливого дитинства

Діти, як квіти, ростуть і радіють сонячній літній днині, теплим краплям дощу, і талант кожного такий же різнобарвний, напоєний вранішньою росою. Без перебільшення.

Саме квітучою галявиною видалась виставка творчих робіт гуртківців Центру творчості для дітей та молоді (директор О. Полівчак), яка була представлена перед міським Будинком культури «Папірник» і приурочена Всесвітньому дню захисту дітей. Крім цього, діти демонстрували свої здібності, вміння, кмітливість на чудовому святковому концерті, шахових змаганнях, конкурсі «Малюнок на асфальті».

 

За словами методиста О. Візняк, одним з пріоритетних напрямів роботи Центру творчості є виявлення, навчання і розвиток обдарованих дітей. На святі глядачі могли побачити чудову експозицію, на якій було представлено серію живописних картин юного гуртківця Романа Николина «Портрети світових художників». 10-річний хлопець залюбки малює ще й пейзажі, натюрморти, відвідує секцію з футболу у ДЮСШ. Його мрію стати художником допомагає втілювати в життя керівник гуртка живопису М. Романів. Проведення таких персональних виставок заохочує юних талантів до нових творчих звершень, розвиває художні здібності дитини, прищеплює любов до мистецтва.

 

Різноманітними, красивими були й роботи декоративно-ужиткового мистецтва. Діти зуміли виготовити чудові бісерні комірці, намиста, кольє, ґердани, ляльки-мотанки, букети з об’ємних квітів, в’язані тваринки. Було багато охочих придбати цю диво-красу. Керівник гуртка О. Вдовичин подала ідею проведення ярмарку, а за отримані кошти придбати матеріали для роботи гуртка.

Не меш захоплювали глядачів і світлини студії «Фотовідео», якою керує М. Дубик. Колоритно доповнили свято танцювальні номери талановитих гуртківців зразкового художнього колективу «Барви Удеча» (кер. Л. Устрицька). Мелодійні пісні подарували жидачівцям та гостям ансамбль «Струмочок» (кер. О. Дахній). Радувала своїм витонченим голосом і солістка, лауреат районних і обласних конкурсів С. Гармасій.

До Дня захисту дітей у Центрі творчості проводилися також районні змагання з шахів, у яких брали участь понад 50 дітей з шахових клубів м. Ходорова ( кер.О. Гулей), смт. Гніздичева ( І. Пиріг), жидачівські гуртківці (М. Кухтин). Переможцями та призерами стали діти з Жидачева - М. Бушев, С. Айф, Л. Ніколіна, О. Губіна, А. Микитин, В. Бойчук, О. Тарасенко, А. Донський; Ходорова - Т. Гриців, А. Бабій, М. Бардичула, Р. Ілюк, В. Блюсович, О. Тітик, Р. Гринишин, Р. Яцущак, Д. Дунько, М. Мисак; Гніздичева - М. Костюк, О. Пущак, А. Волошин. Усі отримали грамоти та призи. Головний суддя змагань О. Гулей вручив гуртківцю Центру творчості С. Айфу класифікаційний квиток І- го спортивного розряду з шахів. Сергій є неодноразовим переможцем районних і обласних змагань з цього виду спорту.

Мрія жидачівських шахістів – мати свій клуб. І вона незабаром здійсниться. В одному з приміщень МБК «Папірник» за підтримки міського голови В. Левка і спеціаліста з молодіжної політики О. Долінського та директора Центру творчості О. Полівчак уже завершуються відповідні роботи, зазначила методист Центру творчості О. Візняк.

Не лише гуртківці, а й усі охочі могли взяти участь в конкурсі «Малюнок на асфальті», помилуватися чудовим фонтаном, який відремонтував директор МБК «Папірник» М. Микитин. Жодна дитина на святкуванні не залишилася без приємних вражень та пам’ятних подарунків, які вручали керівники гуртків.

Цікаве і насичене дійство організували і провели директор Центру творчості О. Полівчак та методист О. Візняк. Озвучення концерту забезпечував гуртківець студії «Оріон» О. Найда.

Ірина Шах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин