Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дев’ятикласник Андрій Барна – переможець обласного конкурсу від «Укрпошти»

З жовтня 2010 по січень 2011 року тривав оголошений міжнародним бюро Всесвітнього поштового союзу та підтриманий Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» молодіжний конкурс творів епістолярного жанру на тему: «Уявіть себе деревом, що росте в лісі…».

 

Для того, щоб перемогти, потрібно було написати листа, у якому розповісти, чому так важливо захищати ліси. Мета конкурсу – привернення уваги молоді до екологічних проблем світу й України, про важливість всіх видів лісів, їх збереження та розвиток. А також організатори мали на меті показати юному поколінню, наскільки важлива роль поштової служби в суспільстві. Участь у конкурсі могли брати школярі віком від 10 до 15 років. Національний конкурс відбувався у два етапи: регіональний або обласний проводився з 9 жовтня 2010 - у Всесвітній день пошти - до 15 лютого 2011.

 

Фінальний етап (на якому розглядатимуться твори, що посіли перші місця у кожній із дирекцій УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 1 березня до 15 квітня.

Приємно, що серед робіт, які потрапили до фіналу, є й лист учня Залісківської ЗОШ Андрія Барни. Як переможець регіонального етапу, окрім участі у фінальній частині конкурсу, Андрійко отримав і свій приз. За умовами конкурсу за перше місце – винагорода 500 грн.

Привітати юного переможця та вручити приз до Залісківської загальноосвітньої школи завітала заступник начальника ЦПЗ №4 м. Жидачева Оксана Пиріг. Вона побажала Андрієві нових творчих успіхів, а учням школи – активно долучатися до участі в конкурсах від Всесвітнього поштового союзу та «Укрпошти».

За успіхи Андрія Барни радів весь шкільний колектив. Як зауважив директор навчального закладу Микола Гайда, перемога одного учня – це перемога всієї школи. Учні школи, за словами директора, постійно беруть участь у різноманітних тематичних конкурсах і, що найприємніше, здобувають призові місця.

Попри те, що школа малокомплектна (всього тут навчаються 55 дітей) знання тут дають ґрунтовні.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин