Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сотні двохсотбальників: Львівщина стала рекордсменкою з ідеального написання ЗНО

Прийшли доволі радісні новини, які можуть дати привід для гордості: у 2021 році на Львівщині 77 осіб склали Зовнішнє Незалежне Оцінювання (ЗНО) на 200 балів. Троє з цих двох сотень заробили максимальну кількість балів із двох предметів.

За словами начальниці відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Департаменту освіти Львівської ОДА Ірини Сислюк, нинішні показники проходження ЗНО дуже хороші. Ще такої кількості 200-бальників Львівщина не мала, тому це рекорд.

Зокрема, ЗНО з англійської мови на максимальну кількість балів написала 31 особа, хімію - 2, математику - 20 (12 з них є випускниками фізикоматематичного ліцею). Троє учнів із Львівської області на 200 балів написали ЗНО з української мови та літератури. Притому, що в цілому по Україні ЗНО на 200 балів з цього предмету написали тільки 5 учнів. Українську мову на 200 балів склав лише один абітурієнт. Троє мають найкращі результати з історії України, стільки ж з фізики. Біологію на 200 балів написали 14 учнів. А от найкращих з географії на Львівщині немає. Троє абітурієнтів на Львівщині отримали максимальні бали з двох предметів, тобто мають по 400 балів. Всі вони випускники Львівського фізико-математичного ліцею і складали на максимум ЗНО з математики та фізики.

Відрадно, що серед цих мудрих дітей є двоє наших: Володимир Бойчук із Жидачева та Богдан Татарин із Журавна. Проте результати цьогорічного ЗНО заставляють задуматися: приблизно 31% абітурієнтів провалили іспит з математики.

Варто зазначити, що згідно з оприлюдненими даними цього року ЗНО не склав такий відсоток абітурієнтів: - з математики - 31,11%; - з іспанської мови - 15,79%; - з німецької мови - 11,49%; - з англійської мови - 10,68%; - з французької мови - 8,94%; - з фізики - 8,33%.

Але це ще не все: зросли ціни на контрактне навчання у вишах. Більше того, очікується їх подальше зростання. Зокрема рік навчання на контракті в Київському національному університеті імені Т. Шевченка - близько 44 тисяч гривень на рік. Контрактникам ЛНУ ім. І. Франка в 2021 році доведеться заплатити від 23 642 гривень на рік за факультети географії, історії, деякі факультети культури і мистецтв, математики, філології та філософії. Чим обумовлене підняття цін, у міністерстві не кажуть.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин