Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівська громада вшанувала пам’ять Героя України Тараса Матвіїва

Віддати шану воїну, журналісту, активному громадському активісту, який рік тому віддав життя, рятуючи своїх бійців.

10-11 липня до Жидачева прибули десятки побратимів із цілої України. Заходи із вшанування пам’яті нашого земляка відбулися також в Національній академії сухопутних військ у Львові, на Луганщині, в с. Троїцьке.

10 липня у церкві Святого Воскресіння Господнього, на вшанування пам’яті захисника України, відбулася заупокійна Служба Божа. Парох храму о. мітрат Василь Юрів говорив щирі й проникливі слова про Українських воїнів, про Героя України Тараса Матвіїва, який, будучи ще зовсім юним, стояв на варті біля Господнього Гробу в храмі у Велику П’ятницю. Сам Господь вів Тараса дорогою до праведного життя й до подвигу захисника України.

Після завершення Богослужіння на проспекті Героя України Тараса Матвіїв біля меморіальної таблиці захиснику України (її встановлено на фасаді школи №1 у м. Жидачеві, якій нещодавно рішенням сесії Жидачівської міської ради присвоєно ім’я Героя України Тараса Матвіїва) відбулося віче-реквієм на вшанування нашого Героя.

Присутні вслухалися у хвилюючі слова про сина матері Героя - Валентини Матвіїв, звучали поетичні рядки, пісні. Віче завершили спільним виконанням Гімну України. Рідні та близькі Героя, представники духовенства, бойові побратими, його друзі, представники Жидачівської міської територіальної громади, гості нашого міста вклонилися могилі Героя України Тараса Матвіїва, поклали квіти, запалили лампадки.

Радник міського голови Ярослав Гаврильчук виголосив «Легенду про «Сармата», в якій автор розповів про життя і подвиг Тараса. Пам’ять Героя України Тараса Матвіїва вшанували спільною Молитвою.

10 липня у МБК «Удеч» відбулася презентація документального фільму «Воїн». Фільм презентував його автор – Олег Василевський.

11 липня відбувся ХХV ювілейний міжобласний шаховий турнір на приз «Часопису «Новий час» пам’яті Тараса Матвіїва. У церемонії відкриття шахового турніру взяли участь рідні та близькі Героя, жидачівський міський голова Володимир Левко, головний редактор часопису Андрій Данилець. Шаховий турнір зібрав досвідчених і юних шахістів із Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та інших регіонів України. Серед учасників заходу були й ті, які вже мають вагомі здобутки на загальноукраїнському рівні.

11 липня у м. Жидачеві із хвилини мовчання розпочали футбольний матч між ФК «Авангард» Жидачів та ФК «Ходорів». На стадіоні було встановлено банер та виготовлено іменні футболки на вшанування пам’яті Героя України Тараса Матвіїва (№89) й комбата Андрія Гергерта (№78).

Пам’ятаймо про наших Героїв!

Олексій ХЕМІЙ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин