Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переможці передплатної кампанії-2021 від часопису "Новий час" отримали подарунки

25 лютого відбувся фінальний розіграш призів і подарунків від нашого часопису. 13 з п’ятнадцяти фіналістів прибули до редакції, де у святковій атмосфері розіграли між собою призи й подарунки від «Нового часу». З поважних причин двоє наших передплатників не змогли приїхати, проте і вони без подарунків не залишилися.

Наші гості розповіли про себе, про те, скільки часу передплачують нашу газету, що їх найбільше цікавить і хвилює.

Підприємець Оксана Шминець із с. Заболотівців сказала, що нашу газету, відколи себе пам’ятає, виписували її батьки. Коли Оксана пішла жити окремо, вона вже не змогла без «своєї районки». Попри соціальні мережі саме тут можна дізнатися, що робиться на території сьогоднішніх ОТГ, почитати про людей, події, зміни в законодавстві, пізнати історію рідного краю та сучасність.

У Заболотівцях п. Оксана має свій магазин, туди листоноша й приносить газету, і поки вона дійде до рук Оксани, її вже перечитає чоловік 10.

Надія Самборська мешкає в Журавні. Пані Самборській «везе» вже не вперше: щороку вона передплачує наш часопис, і «сліпий жереб» вже втретє виводить її до фіналу нашого розіграшу. Що тут скажеш: просто везіння чи, може, щастя?

Перший раз кілька років тому виграла в подарунок фільтр для води. Другий раз витягнула головний приз - поїздку в Київ у Національну оперу.

Войцович Галина працює, як і Надія Самборська, в управлінні соціального захисту. Вона теж вже вдруге попадає на розіграш призів. Минулого разу виграла великий набір сангігієнічних виробів «Кохавинки».

«Я працюю з документами із законодавством, тому з особливою увагою перечитую другу сторінку, де є зміни в законодавстві. Вам дякую за це. Ми інколи так запрацюємось, що і не встигаємо за всім, бо змін дуже багато.

Анна Лизак з Антонівки, пенсіонер: «Виписую газету дуже давно, задоволена, бо завдяки інформації продовжую жити активним життям, цікавлюся всіма новинами в районі. Читаємо разом із чоловіком по частинах. Редактору і всім працівникам бажаю успіхів та ще більше передплатників».

Марія Салій з Гніздичева вперше потрапила на розіграш призів, хоч і виписує газету вже давно. Не вірила, що, приславши квитанцію, можна отримати такий хороший подарунок.

«Я пенсіонер, вдома, та ще й сьогодні коронавірус, а хочеться знати, що робиться у районі. З газети довідуємося, в тому числі, в кого день народження, хто помер,. На газету щочетверга дуже чекаємо».

Надія Білик, вчитель із с. Млиниськ: «Газета друкує багато цікавих матеріалів, які мені підходять для роботи з учнями у школі. Дай Боже вашій мамі (мамі редактора) здоров’я, а газеті побільше передплатників».

Галину Роп’як із села Мазурівка внучка, «відправляючи» до Жидачева за подарунком від часопису, наказувала: «Бабусь, а свиня тобі навіщо, ти ж не маєш сили її тримати. Краще щось інше…»

Роман Гуменів: «Газету передплатив мій родич Володимир Романик із Лискова. Так склалося, що я часто подорожую по Україні, за кордон. Приїжджаю і перечитую районну газету, довідуюсь про політичну, соціальну, економічну ситуацію, про підприємства, що працюють в районі».

Володимир Олексійович Татарин: «Я виписую газету з 1992 року, уже майже 30 років, і дуже радий, що нарешті я потрапив на розіграш призів. Якось не вірилося, та коли прочитав – був радий».

Віра Чайковська, вчителька Соколівської школи: «Я пенсіонерка, але ще працюю. Мені цього року виповниться 71 рік. Виписую «Новий час» 54 роки, ще коли це був «Радянський шлях». Те, що я сьогодні потрапила на розіграш, – порадувало. Це не було моєю ціллю щось виграти, а хотілося прийти, побачити людей, ваш колектив, редакцію. Я маю понад 30 дописів до газети ще з радянських часів. Зараз дописи мої більше йдуть в шухляду. А що газета цікава, то мови нема, бо в іншому випадку я б її не передплачувала».

Наталя Білоус: «Я сьогодні представляю свою маму Марію Шинькар, вона із Заболотівців. І скільки я себе пам’ятаю, коли жила в Заболотівцях, у нас завжди була газета «Новий час». Я ще пам’ятаю назву «Радянський шлях».

Пам’ятаю, коли принесли газету, а там інша назва - «Новий час». Мені тоді мама пояснила, чому так сталося. Що Україна стала незалежною і газета поміняла назву. В нас вдома колись дуже багато газет передплачували, 6 чи 8, вже зараз скоротили кількість до 2-3, але «Новий час», так званий «must have», мусить бути. То наша, можна сказати, сімейна газета. Відколи почалися розіграші, мама завжди брала участь, але пощастило їй аж минулого року. Отримала тоді набір від «Кохавинки», і цього року навіть не сподівалася, що їй знову пощастить, але вже традиційно просила мене занести квитанцію у редакцію. І дуже була приємно здивована, коли побачила своє прізвище в переліку переможців.

Я вам від її імені дуже вдячна, вдячна за вашу титанічну працю, тому що на сьогодні ваша робота дуже цінна. Бажаю вам процвітання і збільшувати коло своїх читачів».

Василь Сокирко, с. Монастирець: «Виписую газету вже багато років. Другий раз уже попав на розіграш призів. Минулого року був виграв поїздку в Оперний театр, але обмінявся призом із жінкою з Антонівки. Вона багатодітна мати, і до Києва їздили її діти».

Ось так, познайомившись, ми перейшли до головного – визначення, кому який приз дістанеться. Наші фіналісти по черзі підходили тягнути «льоси».

Отже, в результаті поросята «поїхали» до Антонівки і Жидачева, у родини Лизак Анни та Федини Михайла. Ортопедичні подушки від ПП «Наттекс» приємно здивували Надію Білик, Надію Самборську, Романа Гуменіва, Галину Роп‘як, Марію Шинькар. Виявляється, підприємство, яке знаходиться на наших теренах у Волиці-Гніздичівській, випускає сучасні ортопедичні матраци, подушки і інші вироби.

Побутова техніка, а це електроміксер і соковарка, дістались п. Чайковській із Соколівки та п. Я. Гондзьо. з Жидачева. Щоправда, соковарка ще чекає на шановного передплатника в редакції.

Всі інші передплатники отримали великі набори санітарно-гігієнічних виробів нашого традиційного спонсора – Кохавинської паперової фабрики.

Проте головний приз для фіналістів цієї передплатної кампанії ще попереду: ми хочемо, щоб про них знали, і тому, як і обіцяли, їх незабаром побачать в Ходорові, Гніздичеві, Жидачеві і Журавні на великих білбордах. Ну не все ж «світитися» лише депутатам і політикам.

А тим, хто ще не передплатив наш часопис, повідомляємо, що передплата діє протягом року. Зверніться у поштове відділення, до листоноші чи на наш сайт.

Все просто і доступно. Ці подарунки для читачів – не останні. Будуть ще.

До зустрічі!

Марія ТАТЧИН.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин