Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Гідний ранкового сонця»

21 лютого, у жидачівському міському Будинку культури «Удеч» (МБК «Папірник») відбулася презентація документального фільму «Гідний ранкового сонця» про життєвий шлях Героя України, нашого земляка, журналіста, волонтера, добровольця, офіцера ЗСУ Тараса Матвіїва.

Режисер та автор стрічки - журналіст Олена Огоновська, котра також є уродженкою Жидачева.

Переглянути стрічку прийшло чимало жидачівців та гостей нашого міста. У зв’язку з карантинними заходами зал не зміг вмістити усіх глядачів. Тому було організовано другий сеанс показу.

Фільм повністю розкриває особистість Тараса, який горів патріотизмом і творенням кращої України. Олена зібрала чимало свідчень як батьків, так і вчителів, однодумців та побратимів Тараса. Уміло вплела у розповідь інтерв’ю з Тарасом та фото з різних джерел. І що найголовніше - зуміла розповісти глядачу про світлу постать справжнього Героя нашого часу – Тараса Матвіїва.

Як стверджує сама авторка, котра ще навчається в інституті журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, вона не змогла стояти осторонь загибелі Тараса Матвіїва, яка зачепила велику кількість людей. Тому і виникла ідея створення такого фільму, який став дипломною роботою Олени. Принагідно зазначимо, що журналістка паралельно вивчає правознавство у Київському університеті імені Бориса Грінченка, а також працює на телеканалі «IСTV», у програмі «Ранок у великому місті».

Фільм «Гідний ранкового сонця» справді зачепив серця глядачів, про що свідчило те, що весь зал аплодував авторці стоячи. На завершення показу батьки Тараса Матвіїва - Тарас і Валентина подякували Олені Огоновській за пам’ять про їхнього сина, Героя України, яка вилилася у чудову документальну роботу.

Ірина БЕРНИК.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин