Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

COVID наступає. Без паніки, але бережіться!

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов допустив введення в Україні «карантину вихідного дня» у зв’язку зі зростанням кількості хворих на COVID-19.

3 листопада Україна перетнула позначку в 9 тисяч хворих за добу: діагноз COVID-19 підтвердили 9 524 осо-бам, померло 199 хворих…

А що у нас? Містом ширяться чутки, що лікарню повністю «закрили» перетворивши на «ковідну». За інформацією ми звернулися до директора Жидачівської ЦРЛ Людмили Яремцьо.

Директор КНП «Жидачівська ЦРЛ» Людмила Яремцьо:

– Ми працюємо згідно з наказом директора Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, у якому йдеться, що у зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірус COVID-19 та на  виконання протокольних рішень позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій: директорам КНП «Жидачівська ЦРЛ», КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ», КНП «Сокальська ЦРЛ» потрібно забезпечити із 30 жовтня повне перепрофілювання закладів для госпіталізації пацієнтів із підозрою/підтвердженим випадком захворюваності на COVID-19 і виділити для лікування таких пацієнтів 100 ліжок.

Адміністрація та колектив лікарні опинилися у ситуації, коли необхідно було в короткий термін приймати складні рішення, які в подальшому вплинуть на функціонування установи та надання медичної допомоги мешканцям. Так, було багато емоцій, був розпач і злість, були сльози і взаємні звинувачення. Проте, ми зуміли об’єднати зусилля, почути одне одного і прийняти рішення.

Отже, офіційно інформуємо мешканців Жидачівщини: КНП «Жидачівська центральна районна лікарня» Жидачівської районної ради буде працювати у звичному режимі, допомога надаватиметься за всіма профілями та у  всіх існуючих на даний момент відділеннях. Але, враховуючи надзвичайно складну ситуацію із захворюваністю на  коронавірус COVID-19, ми змушені паралельно збільшити кількість ліжок (у функціонуючому зараз корпусі) та кількість медичного персоналу для лікування таких пацієнтів. Поєднати ці два напрямки буде надзвичайно важко. Проте ми намітили план дій і будемо втілювати його у життя. Розраховуємо на розуміння, допомогу й підтримку.

Станом на 4 листопада у відділенні для лікування хворих на коронавірус COVID-19 перебуває 58  хворих. Підключено 14 концентраторів кисню, задіяно 5 кисневих точок. В палатах інтенсивної терапії перебуває 8 хворих. За останній тиждень від Ковіду в  лікарні померло двоє хворих.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

На фото: медична сестра, яка надає допомогу хворим на COVID-19 у відділенні Жидачівської ЦРЛ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин