Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині явка виборців склала 45,4%

На місцевих виборах 25 жовтня на момент закінчення голосування у розрізі регіонів України, за даними всіх ТВК, явка виборців на Львівщині склала 43,82%. На Жидачівщині явка виборців становила 45,4%. Загалом по Україні відсоток явки мешканців на цьогорічних місцевих виборах — 36,88%.

За даними соціологічних опитувань, більшість українців не пішла голосувати на місцевих виборах через стан здоров’я, зайнятість, проживання не за місцем реєстрації та відсутність інтересу до виборів і їхніх результатів. Водночас більшість із тих, хто прийшов на дільниці, - це виборці віком 50 років і більше. Про це свідчать результати опитування, яке 25 жовтня, у день голосування, провела соціологічна група «Рейтинг».

Згідно з результатами опитування, за станом здоров’я не пішли на дільниці 20% опитаних, не змінили адресу для голосування 19%, були зайняті 15%, не знали кому віддати голос 14% виборців. Епідемія відлякала від дільниць 10% опитаних, а нецікавими вибори вважають 12%. У жінок найпоширенішою причиною не йти голосувати були стан здоров’я і загроза коронавірусу, а в чоловіків – зайнятість у день виборів, відсутність інтересу до виборів і їхніх результатів. Старші респонденти основною причиною не йти на вибори назвали стан здоров’я, а молодь – зайнятість у день виборів і проживання не за місцем реєстрації (особливо актуально для Києва). Для людей середнього віку ще додалася загроза коронавірусу.

З тих, хто прийшов на вибори, найактивнішими були люди віком 50 років і більше. Соціологи зазначили, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%. Натомість молодь була менш активною. Лише 11% з тих, хто прийшов на вибори, були люди у віці 18-29 років. У загальній структурі виборців їх частка становить 18%. Найбільший перекіс у бік старшого електорату відбувся здебільшого у містах, частіше серед чоловіків. У регіональному розрізі – частіше на Сході і Півдні країни, де частка виборців віком 50 і більше років становила 60%. Соціологи опитали 1200 респондентів із приводу неучасті у виборах. Опитування тих, хто не голосував, проводили у день виборів методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Помилка репрезентативності - не більше 2,8%. Крім того, на виході зі 140 виборчих дільниць соціологи компанії опитали 8747 респондентів, які взяли участь у виборах. Їх відбирали випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності, за методикою «сталого кроку». Заявлена помилка репрезентативності – не більше 1,4%.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин