Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Місцеві вибори: хто вони, майбутні депутати?

Виборчі комісії якось працюють, кандидати зареєстровані, йде формування виборчих дільниць. Словом, вибори в розпалі, а люди нічого не знають, хто куди і від кого йде.

Не знаю, чи це спеціально, чи ні, але на цих виборах ні складу дільничних комісій, ні претендентів на депутатські мандати, ні кандидатів на голову офіційно, у друкованих ЗМІ, як це було до цих виборів, ніхто оприлюднювати, схоже, не буде. У комісіях кажуть – нема грошей… Може статися так, що вперше ви прочитаєте прізвища людей, які «кудись йдуть», у бюлетені виборчої кабінки. Наш часопис не хоче, щоб так було. У минулих номерах ми вже знайомили читачів із кандидатами на голів ОТГ. Добре, що хоч із нашої газети ви маєте повноцінну інформацію, хто на якій території балотується. Ми подали інформацію про кандидатів у депутати Ходорівської ОТГ. У цьому номері пропонуємо ознайомитись з тими, хто йде до Жидачівської ОТГ та до Стрийської районної ради.

Кого просувають партії на вибори до ОТГ? Вчителі, лікарі, службовці, підприємці, безробітні і пенсіонери. Всіх цих людей місцеві партії хотіли би бачити у складі Жидачівської об’єднаної громади.

Ми спробували проаналізувати списки кандидатів від партій за сферою зайнятості майбутніх представників народу. Розпочнемо з «безробітних» кандидатів. Ми не знаємо, чи тимчасово вони безробітні, чи як, але з таким статусом вони подали документи.

Так ось, найбільше їх у списку «Свободи» - шестеро. У «Батьківщині» та «Європейській Солідарності» - по 4, у «Самопомочі», «Голосу», «Слуг народу» та «Галицькій партії» - по троє.

Двоє безробітних кандидатів у «Громадянської позиції». По одному у «Сили і честі», «Удару», «Народного Руху». І тільки в партії «За майбутнє» всі працюють. Принаймні, на папері…

Ну і куди без інтелігенції, вчителів. Не секрет, що в минулому ця категорія «бюджетників» була основою рад різних рівнів. Це пояснювалося статусом, повагою людей до професії. Були й ті, які називали такі скликання – «педрадами». Сьогодні вчителі теж у перших рядах політичних сил, які йдуть на вибори до Жидачівської ОТГ.

Отже, найбільш «вчительську» команду до Жидачева веде «Українська Галицька партія» - семеро вчителів у списку. За нею по кількості педагогів прогнозовано йде «Сила і честь», яку веде на вибори Михайло Марків, - шість. Досить серйозно представлено вчителями і «Голос» - п’ять претендентів від освітянської галузі. Четверо освітян записала до списку партія «За майбутнє». Троє у «Свободі», по двоє вчителів у «Громадянській позиції», «Слузі народу» і «Народному Русі». Один-єдиний представник у «Батьківщині», а от «Європейська Солідарність» та «Удар» вирішили, що обійдуться без вчителів.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин