Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Покатав на машині дівчину, а по дорозі назад - збив на смерть її маму

Трагедія, про яку йтиметься, сталася ще в середині квітня 2020 року дорогою до ріки Дністер, що пішохідним мостом з'єднує два села — Голешів та Млиниська.

Але все спочатку. За словами Андрія, була неділя, коли 19-річний смогівський парубок Богдан К. через колежанку видзвонив Андрієву 16-річну доньку з пропозицією «покататися» на машині, яку, до речі, він купив за день до того. Разом зі старшою донькою пішла «повозитися» і молодша. Так вони їздили цілий день. Очевидці того катання стверджували, що Богдан носився на машині на шаленій швидкості.

Близько 9 вечора батьки почали хвилюватися, бо дітей не було. Дружина Андрія неодноразово телефонувала до дочок. Ті постійно говорили, як усі діти, що вже йдуть. А дітей не було. Жінка наполягла, щоб Андрій їхав за ними. Він сів на велосипед і поїхав на смогівський дитячий майданчик, адже діти сказали, що там «роблять селфі». Проте там вже нікого не було. Так без дітей Андрій повернувся додому. Знову дзвінки, дитячі запевнення, що вже йдуть. Але подружжя сідає на велосипеди і їде шукати доньок.

Молодшу і її колежанку сім’я Мазуриків зустріла по дорозі: вони йшли і чомусь плакали. Батьки спитали, де старша, Наталя, на що дівчата відповіли, що її Богдан ще забрав кататися, а їх відправив.

Машину Андрій побачив у Млиниськах, але «смогівський шофер», зауваживши батька Наталі, різко додав газу і почав тікати… в сторону Жидачева. Поки Андрій наздоганяв машину, хлопець об’їхав другою дорогою і довіз дівчину до кладки.

Те, що сталося згодом, не вкладається у голові. На шаленій швидкості по грунтовій дорозі він вертався в сторону Млиниськ. Там є невеликий поворот. Дочка з подружкою йшли спереду, Андрій з братом подружки позаду них, а дружина йшла по другій стороні дороги. Коли сім’я Мазуриків побачила машину, яка летіла на них, діватися було нікуди. Водій різко звернув у протилежний бік, якраз туди, де йшла дружина Андрія… Більше 50 метрів машина протягнула тіло, а далі водій рвонув на газ і зник із місця трагедії. Жінка 1980 року народження померла на місці…

Далі була поліція. Справу на досудове розслідування взяло ГУ Національної поліції у Львівській області. Це зафіксовано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань ще 13.04.20 року, копію якого п. Андрій нам залишив. Окрім того, є заключення судово-медичної експертизи. І все.

З 13 квітня, відколи триває слідство, до Андрія жодного разу ніхто зі слідчих чи обласної прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво, не звертався.

Сьогодні Андрій виглядає пригнічено. Фактично він сам залишився з двома дітьми, оскільки мама Андрія, з якою подружжя жило разом, весь час була в Польщі на заробітках. У свій час на заробітки до Польщі їздив і сам Андрій. Сьогодні треба бути дома.

За лихою іронією долі, водія, що збив дружину, Андрій теж знає: жили в Польщі на заробітках в одній хаті…

Андрій розуміє, що дружину не вернути, але не розуміє, чому правоохоронці, які займаються цією справою, такі байдужі. З боку «смогівського водія» приходили родичі, щоб «домовитися», поговорили і пішли. Андрій щодня пробуджується у холодному поту і дуже хоче, щоб це все йому приснилося… Та гірка правда дає зрозуміти, що це не сон. Проте, якщо так станеться, що водій зі Смогова уникне покарання, – Андрій каже, що цього не пробачить…

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

На фото Андрій із дружиною.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин