Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Боротьба з міжнародним тероризмом - справа всього людства

Терористична загроза в світі знаходиться нині на досить високому рівні. Від неї потерпають як країни, в яких тривають збройні конфлікти (передусім на Близькому Сході та в Африці), так і країни Європи. Протидіяти цій загрозі стає все важче. Міжнародний тероризм – це явище, що не має географічних кордонів і становить небезпеку не лише для окремих країн, а й ставить під сумнів стійкість правопорядку у системі міжнародних відносин.

У сучасному світі Україна також змушена протистояти проявам міжнародного тероризму.

Як відомо, серед учасників бойових дій  у складі «Ісламської держави» в Сирії та Іраку є багато вихідців із російського Північного Кавказу, Узбекистану, Казахстану та інших пострадянських регіонів. Окремі бойовики «Ісламської держави» намагаються переховуватися і в Україні. Серед причин, які спонукають їх обрати нашу державу, є переконання, що Україна не видасть Росії шукачів притулку, а також, порівняна легкість переміщення через кордон.

Одним із дієвих способів запобігання міжнародному тероризму є введення біометричних паспортів. Документ, який містить безконтактний електронний носій із біометричними даними власника, набуває все більшого поширення у світі. На сьогодні більш ніж 90 країн членів ООН видають такі документи, при цьому ще понад 20 держав готові до їх упровадження в найближчі роки. Україна також приєдналась до цих міжнародних стандартів. Головна ідея впровадження більш захищених документів, які забезпечують ідентифікацію особи, – це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Крім того, сприяє прибуттю в наші регіони вихідців з країн Середнього сходу, Африки та Азії популяризація способу знайомств через мережу Інтернет. Бажаючи влаштувати особисте життя наші громадяни інколи запрошують до себе іноземців з ісламських країн, окремі з них можуть розглядати Україну як місце для терактів.

Боротьба з тероризмом — справа всього людства незалежно від расової, релігійної, соціальної приналежності. Зло не має ані кольору шкіри, ані віросповідання, ані класової ідентичності. Воно безлике, але всепоглинаюче, деструктивне для соціуму, тому лише разом його можна перемогти.

Володимир БІЛИК.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин