Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі виявлено нові випадки інфікування на COVID-19

Станом на 26 травня на території Жидачівського району відомо про 6 підтверджених випадків захворювання COVID-19. Карантин продовжено до 29 травня.

Зокрема 24 травня про інфікування особи в с. Панах повідомила дирекція Жидачівської ЦРЛ, 25 травня з повідомлення керівництва Новострілищанської ОТГ стало відомо про інфікування мешканця с. Беритишева. Також із сайту Львівської ОДА, що двоє інфікованих проживають у с. П'ятничанах Соколівської сільської ради.

Тож загалом у Жидачівському районі, за інформацією із офіційного сайту ЛОДА, виявлено 6 випадків зараження на COVID-19.

25 травня у Жидачівській райдержадміністрації відбулося засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня, яка виникла внаслідок розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Під час засідання у зв’язку з ростом динаміки з підозрою позитивних випадків на COVID-19 розглянули питання про відтермінування на території району послаблення карантинних заходів до 29 травня, про оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірус та про проведення протиепідемічних заходів в осередках підтверджених випадків COVID-19 на території району.

З огляду на ситуацію із поширенням вірусної інфекції медики рекомендують й надалі дотримуватись елементарних заходів профілактики: мити руки з милом понад 20 секунд; не торкатися руками очей, носа, рота; чхати й кашляти — у згин ліктя або прикриваючи рот і ніс серветками; регулярно провітрювати приміщення; дезінфікувати поверхні; дотримуватися соціальної дистанції у 1,5 ; уникати рукостискань, поцілунків, обіймів.

Крім цього в громадських місцях і надалі вдягайте засоби індивідуального захисту. Та вдягаючи і носячи маску робіть це правильно: закиньте гумки за вуха, розправте маску, щоб вона прикривала ніс та рот, обтисніть носову пластину. Маску слід змінювати, щойно вона стала вологою. Не можна використовувати маску повторно.

Якщо у вас з'явились симптоми:

залишайтеся вдома.

подзвоніть своєму сімейному лікарю.

опишіть йому симптоми, історію подорожей. Розкажіть про те, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані.

виконуйте інструкції свого лікаря.

у невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте “швидку” за номером 103.

У разі виникнення запитань — звертайтеся за телефонами:

Урядова гаряча лінія: 15-45.

Гаряча лінія МОЗ: 0 800 505 201.

Гаряча лінія ЦГЗ: 0 800 505 840.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин