Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено 27-річного жителя Жидачева

Стрийською місцевою прокуратурою скеровано обвинувальний акт стосовно 27-річного уродженця та жителя м. Жидачева, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, тобто в ухиленні від призову на строкову військову службу.

 

Встановлено, що чоловік, перебуваючи на військовому обліку призовників Жидачівського районного військового комісаріату, згідно з Указом Президента України за № 33/2018 від 15.02.2018 «Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та визнаний військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби, отримавши повістку про явку на конкретну дату до військового комісаріату для відправки в складі визначеної команди до лав Збройних Сил України для проходження строкової військової служби, не маючи поважних причин неприбуття та правових підстав на відстрочку від призову на строкову військову службу, у вказаний термін не з’явився, тим самим ухилився від виконання свого конституційного обов’язку та призову на строкову військову службу.

 

Відтак Жидачівським районним судом Львівської області вказану особу визнано винною та, з урахуванням ст. 75 КК України, засуджено до 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1 рік, йдеться на сайті прокуратури Львівської області.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин