Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутат Верховної Ради Лозовий погрожує «поламати руки і ноги» редактору «Нового часу» і «спалити редакцію»?!

«Алло, я народний депутат Андрій Лозовий. То ти редактор «Нового часу»? Слухай сюда, падло, приїду до Жидачева, морду наб’ю, бл*…, руки і ноги поламаю на*…, редакцію твою галіму спалю, а техніку поб’ю на*… Хто замовив Ляшка, падло, бл*..** Ану бігом признавайся?»

Такий телефонний дзвінок надійшов мені минулої п’ятниці ввечері. Очевидно обурення викликала ця публікація https://newtime.lviv.ua/index.php/newtime-suspilstvo/3321-2018-11-29-11-18-38. Телефонував номер 067 30 777 37. Чесно кажучи, почувши це в телефоні, спочатку нічого не зрозумів. «Тип» у слухавці, який назвав себе Андрієм Лозовим, не переставав матюкатися і «ламати мені ноги і руки» по телефону. Почувши таку, переповнену «культурними» виразами мову, спочатку спробував щось по-людськи зрозуміти, але та де там, той продовжував розкидатися по телефону «членами».

Зрозумівши, що ця розмова марна, я врешті вказав напрям «телефоністу»…

Чесно кажучи, я на такі речі не звертаю уваги: гріх перейматися психічно неврівноваженими. Але перетелефонували друзі і скинули скрін з Фейсбука цього «діяча». Перечитав: повна маячня. Виявляється, матеріал, в якому я розповідав нашим читачам про всім відомі «віхи біографії» Ляшка, мені «замовила і проплатила» партія Гриценка. Більше того, цього «кароокого зайчика» навіть цікавить, чи сплатив я податок… Ага, навіть «відсотки» збираюся перерахувати на особистий рахунок Лозового. Щоправда, треба уточнити: «податок» із грошей Рабіновича, Медведчука, Льовочкіна, Ахметова, про яких я писав у нашій газеті, теж перерахувати?..

Тепер про серйозне. Якщо на погрози «амбала Лозового» мене «поламати» я не зважаю, то з приводу погроз «спалити редакцію і побити техніку» я хочу звернутися до правоохоронців:

Юрію Віталійовичу, хіба ми про таку нову Україну, про таких українських політиків мріяли, коли спілкувалися на спаленому Майдані у 2014? Згадайте, як ви тоді говорили про рівність всіх перед законом… Чому погрози, рукоприкладство і врешті вбивства щодо журналістів не отримують належної правової оцінки? Знаєте чому «лозові» так себе ведуть? Вони просто відчувають безкарність і впевнені, що їм нічого не буде. Тим більше на периферії, куди делегація «лозових тітушок» може приїхати будь-коли.

Арсенію Аваков! Не хочу із заявами про погрози від депутата звертатися до вашої структури, бо хто нині з напівукомплектованого відділення поліції в Жидачеві поїде до Києва «шукати» якогось Лозового, який у звичній і притаманній йому манері просто «пошле» поліцейського…

І нарешті, Петре Олексійовичу, ви гарант Конституції, а 57 статтю ще ніхто не відміняв. Ясно, що за погрози по телефону цьому конкретному «хранителю мощів» нічого не буде. Але сподіваюся на якусь реакцію, щоб у нього дещо «засвербіло».

Прошу вважати цей матеріал офіційним зверненням.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ,

головний редактор народного часопису «Новий час», член секретаріату і президії Львівської обласної організації НСЖУ.

P.S. Колеги журналісти, Спілка НСЖУ. Звертаюсь і до Вас щодо максимального репосту цього матеріалу. Йдуть вибори. Аналогічні «лозові» будуть Вам ще не раз погрожувати і, можливо, навіть ці погрози втілювати. Якщо будемо це ковтати, їхні ті тітушки, як мінімум, нас битимуть…


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин