Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У переддень Різдва Христового Жидачівщиною мандрував Вогонь Миру

4 січня на ранковій відправі в церкві Святого Воскресіння Господнього в м. Жидачеві пластуни Жидачівської станиці «Пласту» врочисто передали Вогонь Миру декану Жидачівському отцю-мітрату Василю Юріву. Опісля вогонь віри, надії та любові пластуни понесли в установи, громади району.

 

Цього ж дня Вифлиємський Вогонь отримали мешканці смт. Журавна в церкві Архистратига Михаїла та Журавнівської селищної ради, згодом - Гніздичівська об’єднана територіальна громада та отці-редемптористи Кохавинського монастиря. Особливо тепло пластунів вітали вихованці дитячого будинку сімейного типу в селі Володимирці. Різдвяний вогник засяяв і у відділеннях Жидачівської центральної районної лікарні.

 

5 січня Вогонь Миру з рук юних пластунів прийняли у Ходорівській ОТГ. Членів Національної Скаутської Організації України тут зустрічали колядою і віншуваннями гуртківці центру дитячої та юнацької творчості м. Ходорова (директор С. Ленишин). Пластуни ж заспівали символічну для цієї місії колядку та розповіли історію започаткування доброї традиції передавання Вифлеємського вогню з громади в громаду, з міста, до міста, з країни до країни. Слова подяки від імені голови Ходорівської ОТГ Олега Коцовського висловила його заступник із гуманітарних питань Ольга Мельник. Також радо зустрічали посланців миру вихованці родинного дому «Жива перлина» у с. Бортниках.

Цього ж дня вже другий рік поспіль пластуни завітали й до Новострілищанської ОТГ, де їх теж радо зустріли й прийняли у дарунок Вифлеємський Вогонь Миру. З Різдвом Христовим пластуни також привітали людей похилого віку, що проживають у стаціонарному відділенні районного територіального центру соціального обслуговування в смт. Нових Стрілищах.

Символ надії, миру, добра – Вогонь Миру з Вифлеєму – освітлює домівки жителів району впродовж усіх Різдвяних свят.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин