Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Гніздичівська ОТГ оновлює бібліотеки та закупила нові книги

Гніздичівська ОТГ бібліотечні філії, що працювали на її території, об’єднала в один комунальний заклад «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради».

 

Окрім зміни назви, в бібліотеках громади й дещо змінилися методи роботи. День за днем бібліотеки справді стають центром інформаційного та інтелектуального розвитку для молоді, старших жителів громади. Тепер сюди приходять не лише для того, щоб почитати книгу чи газету, а й навчитися чогось нового на майстер-класах, поспілкуватися із письменниками, які радо приїжджають на запрошення читачів та бібліотекарів.

 

Днями для КЗ «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» придбав нові книги, які поповнять книжкові фонди бібліотек у Гніздичеві, Руді та Лівчицях. В основному це художня дитяча література, а також книги популярних українських авторів. На ці потреби з селищного бюджету виділено 18 тисяч грн. На 2018 рік у бюджеті громади також передбачено 6 тис. грн на передплату періодичних видань, серед яких і районний часопис «Новий час».

Крім цього, за спонсорські кошти Кохавинської паперової фабрики для бібліотеки в Гніздичеві закуплено нові столи, а за кошти селищного бюджету – стільці та стелажі. Також у бібліотеці с. Лівчиць тривають ремонтні роботи: за кошти селищного бюджету, закуплено матеріали для заміни дерев’яної підлоги, а роботи з її заміни виконали жителі села, розповіла директор КЗ «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» Оксана Зубрицька.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин