Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Володимир Кулак звернувся до Президента України зі «звинуваченням медиків Жидачівської ЦРЛ у смерті сина»…

Володимир Кулак, батько 12-річного Романа Кулака, який 27 червня помер у Львівській обласній дитячій лікарні “ОХМАТДИТ», 13 липня передав пакет документів власного розслідування перебігу лікування дитини у Жидачівській районній лікарні особисто Президентові України Петру Порошенку під час його візиту в м. Тернополі.

Син Володимира Кулака гостював у батьків у селі Мазурівка. 20 червня у Ромчика раптово погіршилося здоров’я. Рідна сестра Володимира викликала «швидку». Медики забрали дитину в Жидачівську ЦРЛ. Хлопчик потрапив до райлікарні близько 17 години 20 червня. Пробув там до 4.00 год. 21 червня. Стан дитини погіршувався, відтак лікарі вирішили відправляти хлопчину до Львова. О 6 годині ранку Романа Кулака доставили у Львівську обласну дитячу лікарню “ОХМАТДИТ”, де лікарі, оцінивши стан дитини, вирішили терміново оперувати. Операція показала, що у Романа розпочався некроз кишківника. Хірурги видалили майже 4,5 метра тонкого кишківника, половину товстої кишки. Операція тривала вісім годин. Некроз спричинив сепсис, відмерла ще одна частина товстої кишки. Лікарі розпочали нову операцію 26 червня. Після цього стан дитини на деякий час наче покращився, але через день хлопчик помер…

На переконання Володимира, його дитина загинула внаслідок «непрофесіоналізму й халатності лікарів, які втратили дорогоцінний час, тримаючи сина у районній лікарні, і дарувати таку жахливу помилку він не збирається», а тому звернувся у прокуратуру Львівської області та у департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

У свою чергу, як повідомив журналістам головний лікар Жидачівської ЦРЛ Богдан Бойчук, істину має встановити комісія, і якщо буде доведено те, в чому батько звинувачує районних лікарів, – вони будуть відповідати…

Щодо комісії, то після звернень батьків створено їх кілька на різних рівнях департаменту охорони здоров’я. Також цією справою займаються поліція та прокуратура.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин