Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Люди не дали розібрати дорогу

У понеділок з самого ранку селом Антонівка розлетілася новина: розбирають дорогу, що веде до кар’єру. За лічені хвилини на місце події збіглось з півсотні мешканців. Вони, перегородивши дорогу своїми автомобілями, заявили: не дамо!..

На місце події було викликано місцеву владу і правоохоронців, повідомили люди і нас, журналістів, які останнім часом є крайньою інстанцією, за поміччю якої люди можуть відстояти свої права і знайти правду.

 

Як виявилося, знімати плити приїхав приватний підприємець з Городоччини Степан Кудляк. За його словами (бо жодних документів приватний підприємець не мав), він уклав угоду з роздільською «Сіркою» на придбання плит і навіть заплатив гроші…

 

Розгубленим виглядав серед розлючених людей представник «Сірки», заступник начальника цеху Степан Костко.

- Це наша дорога, ми її робили, вона у нас на балансі. Ми знімемо лише один ряд плит, а дорогу залишимо, у нас заборгованість по зарплаті, - пробував розповідати людям п. Степан. Щоправда, і у нього не було жодних документів, які б засвідчували те, про що він говорив.

На любшанського сільського голову, який теж прибув на місце події, Романа Мацея люди налетіли, як бджоли на мед. Проте голова повідомив: жодних дозвільних рішень ні сільська рада, ні виконком на демонтаж плит не давали. До сільської ради, справді, зверталося керівництво підприємства, яке надало документи про те, що дорога перебуває на їх балансі.

Поки сільська рада вивчала питання, «Сірка» вирішила діяти. Але не тут було…

Те, що з цієї затії не вийде нічого, першим зрозумів приватний підприємець, який дав вказівку вивантажити з машини вже зірвані плити. Прибулі на місце події представники поліції склали відповідні акти, зафіксували все, а люди не розходились до тих пір, поки остання плита не лягла на місце. Кран і машини роз’їхалися, люди розійшлися, задоволені тим, що не дали підприємству яке так багато шкоди їм заподіяло у свій час, роздеребанити те, що ще лишилося.

Є у цій історії і підводні течії: мешканці села бачили, як на місце події приїхала Тойота Авенсіс з номерами нібито київськими, в якій сиділи два молодих чоловіки. Зупинившись неподалік, вони, ні з ким не спілкуючись, переговорили по телефону і поїхали. Як згодом вдалося встановити, на місце події прибули представники… департаменту по боротьбі з економічними злочинами!..

Залишається незрозумілим і те, як до цього часу дорога, яка знаходиться за межами території колишнього підприємства «Подорожненський рудник», не передана на баланс автомобільних доріг області. Якщо для того, щоб кільком людям заплатити зарплату, «Сірка» може розпродувати державне майно, постає логічне питання: нащо ви нам такі здалися?

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин