Кілька хвилин негоди, а результат – зо два десятки повалених дерев

Негода, яка розгулялася 23 червня Львовом, тоді обійшла Жидачівщину стороною. В області й обласному центрі буревій наробив чимало лиха. Сильний вітер повиривав дерева з корінням, поламав гілки, порвав лінії електропередач. У результаті були пошкоджені автомобілі, не обійшлося і без травмувань людей.

На Жидачівщину негода налетіла раптово 29 червня. Грозовий фронт рухався зі сторони Стрийщини на Ходорівщину. У результаті – зо два десятки повалених дерев на території Вільховецької сільської ради і міста Жидачева. Кілька дерев впало на проїжджу частину дороги, перегородивши рух автотранспорту.

Як повідомив редакцію начальник Жидачівського управління комунального господарства Володимир Петрінець, на території міста буревій повалив 6 дерев. І це тільки інформація офіційна, бо багато деревини не вистояло у приватних садах і біля помешкань.

Слід віддати належне комунальним службам та надзвичайникам, які за лічені хвилини прибували на місце подій, тим самим ліквідовуючи надзвичайну ситуацію. Швидко спрацювали й електрики, відновивши вуличне освітлення, порване внаслідок падіння дерева по вулиці Чайковського,1.

Надрукувати