Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Тернавці відзначили День села

Уже стало доброю традицією на Зелені свята у селі Тернавка відзначати День села. Гарного погожого дня після Святої Літургії люди зібралися у Народному домі. Ведучі свята Галина Савчин та Світлана Чмелик палким художнім словом чарували глядачів, а вокальний ансамбль дарував пісні своїм односельчанам.

Привітати тернавчан зі святом приїхав художній колектив із с. Чертіжа. У програмі концерту його учасники виконували пісні, розповідали гуморески, декламували поезію, присвячену рідному селу. З Божим благословенням до присутніх звернувся парох о. Іван Надорожний. Сільський голова Віталій Єременко привітав своїх односельчан зі святом, подякував усім, хто допомагав в його організації, вручив пам’ятні подарунки учасникам художньої самодіяльності, дітям, односельцям, які долучились до благоустрою села. Під час святкування прозвучало й привітання від народного депутата України Андрія Кота, яке прочитав його помічник Йосип Синюра. До усіх привітань приєднались також представники ТзОВ «Даноша» та монастирецький сільський голова.

По завершенні концерту гостей та жителів села частували м’ясними виробами (спонсор – ТзОВ «Даноша») та смачним кулішем. Впродовж вечора тривали різноманітні конкурси та ігри.

Найголовніше хочеться щиро висловити слова вдячності сільському голові Віталію Єременко, який доклав чимало зусиль для того, щоб свято пройшло на високому рівні. Щиро вдячні також головному спонсорові святкування ТзОВ «Даноша», яке щорічно частує жителів села своєю якісною продукцією та організовує подарунки. Окрема подяка вихідцю з нашого села, жителю м. Івано-Франківськ Ігорю Богдановичу Хемію, завдяки якому вдалось приготувати такий смачний та ситний куліш, а також організувати подарунки для конкурсантів, напої.

З повагою,

жителі с. Тернавка.

М. Височан, директор Народного дому.

О. Михайлович, вчитель Буянівської ЗОШ.

Г. Савчин, вчитель Чертізької ЗОШ. Л. Данилюк.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин