Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Чи віддавати дитину на бальні танці? Поспілкуємося з батьками

Ваша дитина вже підросла, і прийшов час обрати для неї якесь цікаве заняття, щоб і таланти розкрити, і енергію було куди дівати. Як щодо бальних танців? Про плюси, мінуси та особливості занять маленьких бальних танцівників ми говоримо з подружжям Остапа та Мар’яни Юрівих із м. Жидачева. Їхня 7-річна донечка Марія вже рік займається бальними танцями.

- Розкажіть, чому саме бальні танці, - запитали ми маму Мар’яну?

 

- Ведучи рік тому нашу Марію записувати у другу школу на бальні танці, ми з чоловіком розуміли, що мало просто привести дитину на танці – вона має сама захотіти продовжувати заняття. І немало важливо, щоб танці їй подобалися. За рік, відколи Марія займається танцями, у неї змінилася постава, вона стала стрункішою, з’явилися грація, відчуття ритму, координація рухів, пластичність, цілеспрямованість, одним словом, наша донечка стала іншою.

- Чи має значення особистість тренера для навчання танцям?

- Безперечно, від тренера, його уміння знайти підхід до кожної маленької особистості залежить дуже багато. Наш тренер Віталій Шалаковський це дуже добре розуміє, бо сам розпочав танцювати у 9 років, а з 16 – навчає дітей.

- У бальних танцях багато залежить від партнера. Адже, танець – це історія, яку партнер та партнерка разом мають донести до глядачів та суддів. З ким танцює Марія?

- Партнер Марії - Максим Дикий. Разом на паркеті вони вже рік. Зараз танці – достатньо популярний вид спорту. Поділ на пари відбувається не одразу, а коли діти вивчають базові рухи. Наша пара досить впевнено почувається на танцювальному подіумі, про що свідчать нагороди: 1 місце на «Срібному Едельвейсі» у Львові (2016), 2 місце на міжнародному турнірі «Ukrainian Open Cup».

Цього року перше місце на «Kyiv Open Championshis» у Києві, перше місце «Срібний Едельвейс-2017», друге місце «Uventa dance open cup» у Трускавці. За рік часу були учасниками десяти змагань.

- Про що слід серйозно подумати батькам перед тим, як віддавати дитину на бальні танці?

- Якщо займатися цим серйозно, потрібно розуміти, що цей вид спорту потребує чимало коштів (тренування, індивідуальні уроки, змагання, костюми, подорожі, танцювальні збори, оплата навчання тощо) і забирає багато часу. Діти займаються тричі на тиждень по дві години. Але це для дитячого організму не важко, тому наша Марія разом з Максимом ще ходять на англійську, в музичну школу, на вокал та різні гуртки. І встигають всюди.

- Яку пораду ви б дали батькам, які вагаються, чи віддавати свою дитину на спортивні бальні танці?

- Порада тут одна: приводьте своїх дітей на танці за чудовим настроєм, за новими враженнями, знайомствами, емоціями та позитивом! Адже танці – це особливий чарівний світ, у який ваші діти обов’язково захочуть зануритися. Бальні танці –не тільки красиво, це безцінні дари нашому здоров’ю.

Розмовляв Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

На фото: Марія Юрів та Максим Дикий на турнірі «Kyiv Open Championshis».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин