Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Усі переможці передплатної кампанії на «Новий час» отримали подарунки

Напередодні 8 березня, до редакції часопису завітали 15 переможців передплатної кампанії-2017, які й розіграли між собою призи від «Нового часу».

Забігаючи наперед, скажу, що такої доброзичливої і позитивної атмосфери, яка панувала у вівторок, у редакції вже не було давно. Чи то далося взнаки те, що розіграш відбувався напередодні ніби вже й не державного, проте жіночого свята, чи так зійшлися зірки, але атмосфера того дня справді була якась по-особливому святкова.

На жаль, ми так і не дочекалися трьох учасників розіграшу: не прийшли С. Барнась з Отиневич, О. Осьмак із Жидачева та О. Охрім із Ходорова. Згідно з нашими правилами, їх запрошуємо у понеділок, 13 березня, о 10 год., бо ще залишилися призи, серед яких – порося.

А тепер щодо переможців. Головний приз – поїздку до Києва на двох в оперний театр витягнув Богдан Самборський із Журавна.

Щасливими власниками поросят від «Нового часу» стали Л. Белей із Жидачева, Мирослава Мартинович із Любші та Ольга Кравець із Залісок. Всі інші учасники - Світлана Марищук з Журавна, Оксана Мальцева з Жидачева, Ганна Попадин із Журавна, Ярослав Турчин із Журавна, В. Сечин із Зарічного, С. Петришин із Дубравки, З. Борачок із Голдович, О. Яськів із Жирівського отримали подарунки – набори від нашого традиційного спонсора ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», за що ми щиро дякуємо керівництву підприємства.

Ще одного переможця передплатної кампанії визначили самі учасники: Марія Іваник з с. Антонівки стала власницею двох квитків у театр Марії Заньковецької, тому теж просимо її зголоситися у понеділок.

Всі учасники мали змогу переконатися, що вибір переможців був прозорим і чесним. Для нас це дуже важливо, бо довіра – це велика справа.

І ще. Всі учасники розіграшу, хто 7 березня прийшов до редакції, залишилися задоволеними і запевнели, що будуть пропагувати нашу газету знайомим, сусідам і рідним. Ми на Вас сподіваємося та чекаємо підтримки.

«Новий час» – народна газета.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин