Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині дорожчає проїзд у громадському транспорті

З 12 січня дорожчає проїзд у маршрутках міжміського та приміського сполучення на території Львівської області. Про це повідомили в Асоціації перевізників Львівщини.

У Жидачівській РДА нам підтвердили цю інформацію, зазначивши, що така ініціатива перевізників буде винесена на громадське обговорення, що пройшло 12 січня. Проте воно носитиме, очевидно, рекомендаційний характер оскільки у 2015 році постановою КМУ скасовано державне і муніципальне регулювання тарифів на всі пасажирські перевезення, крім залізничних.

У Жидачівському районі здорожчання проїзду в громадському транспорті відбудеться, ймовірно, з 16 січня принаймні на маршрутах обслуговування ВТП ТОВ «Жидачівавтотранс», повідомила нам його керівник. Вартість проїзду за розрахунками перевізника зросте на 10 % у маршрутах міжміського сполучення та на 30% на маршрутах приміського сполучення. Мінімальна вартість проїзду (між населеними пунктами) 5 гривень. Як розповіла керівник ВТП ТОВ «Жидачівавтотранс» Мирослава Гривняк, до перегляду тарифів на проїзд спонукало кілька факторів, зокрема підняття мінімальної заробітної плати до 3200 грн, здорожчання вартості пального (з 18 до 23 грн) та зростання курсу долара, що впливає на вартість автозапчастин до автобусів та маршруток.

Такий післясвятковий сюрприз не дуже втішить пасажирів, які впродовж святкових днів годинами простоювали, очікуючи громадський транспорт. До прикладу, у святкові дні годі було дістатися з м. Ходорова до райцентру, водії маршруток, приїжджаючи з м. Львова до Ходорова, не виїжджаючи до Жидачева, повертали знову на Львів. З перервою у 40 хв. у святкові дні курсували й автобуси «Жидачівавтотранс». Також до зриву графіків руху громадського транспорту призвели сильні морози та неякісне пальне.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин