Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Тріскучі морози наробили біди

Січневі морози, що подекуди опускали позначку термометра нижче 20 градусів за Цельсієм, завдали чимало шкоди, призвівши до обморожень та навіть смерті.

9 січня о 00:14 в Жидачівську центральну районну лікарню поступив в стані середнього ступеня важкості житель м. Жидачева, 1956 року народження, з діагнозом «обмороження усіх пальців двох кистей рук».

Два дні перед цим, 7 січня, до Ходорівської районної лікарні поступив із обмороженням кінцівок житель м. Ходорова.

9 січня біля власного помешкання знайшли замерзлим місцевого жителя села Мельнич Василіва Ярослава. Причину смерті встановить судмедекспертиза.

10 січня біля власного дому знайшли тіло 30-річного жителя с. Пчан. Наразі встановлюється причина смерті. У молодого чоловіка залишилось двоє неповнолітніх дітей.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, з початку року на території області від переохолодження та обморожень госпіталізовано в лікувальні заклади 14 людей, 5 осіб померло.

Жидачівське районне відділення ДСНС у Львівській області нагадує громадянам про основні правила безпеки під час перебування на свіжому повітрі в морозні дні: ні в якому разі не вживати алкогольних напоїв, носити вільний багатошаровий одяг, не носити тісне взуття, не носити на морозі металевих прикрас, після довгого перебування на холодному повітрі обов’язково переконатись у відсутності обмороження.

8 та 9 січня рятувальники виїжджали на гасіння пожеж у с. Лисків, де від короткого замикання загорілася літня кухня, та в смт. Журавно, де від необережного поводження з вогнем зайнялася дровітня.

Жидачівське РВ ДСНС у Львівській області вкотре звертає увагу на дотримання правил пожежної безпеки в побуті та безпеки поводження із відкритим вогнем на повітрі.

6 січня у с. Піддністрянах від падіння дерева обірвалися лінії електропередач, тож деякий час жителі села були без електроенергії. У Гніздичеві впродовж двох днів періодично зникала напруга на лінії електропередач. Також 9 січня у селах Сугрові, Вербиці, Садках сталося аварійне відключення на лінії електропередач10 кВт. У згаданих населених пунктах відновлено постачання електроенергії, зазначили у відділі надзвичайних ситуації Жидачівської РДА.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин