Святвечір у Журавнівській лікарні

Часто напередодні Різдва ми говоримо про духовне і прагнемо зробити все, щоб ці дні справді були святковими для наших сімей, родин.

За традицією, поряд із християнськими цінностями стараємося «по-людськи» приготуватися до Різдвяних свят: приїдуть діти, збереться докупи рідня. І мало хто з нас у ці дні задумується над тим, що поряд з нами є люди, до яких на ці Різдвяні свята ніхто не прийде, не привітає і навіть не поговорить. А коли це ще й люди хворі, то для них довгі морозні цьогорічні вечори перетворюються на справжні муки очікування. Але коли людська небайдужість, увага і просто бажання зробити щось добре у ці святі дні беруть гору над нашою буденністю, ці обділені увагою люди по-справжньому оживають. Ця, здавалося б, проста увага сторонніх пробуджує у їх душах надію, що не все так ще погано, що треба жити, і без ліків, без уколів творяться дива – люди одужують.

Саме таке маленьке диво напередодні Різдва у Святвечір створили для 25 важкохворих людей медики Журавнівської міської лікарні. Кутя, пампухи, риба, вареники і всі 12 страв, як і годиться, були на столі у пацієнтів паліативного відділення лікарні. Як поінформував головний лікар Ярослав Овсянецький, це вдалося зробити завдяки небайдужим підприємцям та бізнесменам селища Журавно, селищній раді та волонтерам, які саме й посприяли в придбанні продуктів. А вітання від головного лікаря та вертепне дійство, яке організували учні Журавнівської школи, розчулили старечі серця, і в не одному оці блиснула сльоза. Треба жити. Все у нас буде добре, попри все.

Андрій Данилець.

Надрукувати