Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Чорному Острові втілили дитячу мрію – відкрили ігровий майданчик

18 листопада у Чорноострівському НВК відбулося справжнє свято для його вихованців. Завдяки участі в конкурсі мікропроектів Львівської обласної ради вдалося реалізувати проект «Втілимо дитячу мрію – придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика».

Розпочалося дійство з молебня до Пресвятої Богородиці у капличці НВК подякою першокласників піснями і віршами Матері Божій, а пізніше був освячений майданчик о. Тарасом Лукачиком. Урочисто перерізали символічну стрічку голова районної ради І. Кос, голова Ходорівської об'єднаної територіальної громади О. Коцовський, сільський староста М. Дребот та директор Чорноострівського НВК М. Конівіцька.

І. Кос відзначив активність та небайдужість ініціативної групи, яка написала проект, батьків, які пізніше реалізували його, й висловив всім велику подяку. О. Коцовський привітав учнів та працівників Чорноострівського НВК із відкриттям дитячого майданчика, який став окрасою села, і зазначив, що дуже важливо, аби сільські діти мали можливість користуватись такими ж благами, як і діти в містах. Побажав дітям радості від дитинства й мирного неба над головою М. Дребот. Склала найщиріші слова подяки й М. Конівіцька всім, хто мав пряме відношення до реалізації дитячої мрії: ініціативній групі, батькам, працівникам школи, всім рівням влади (починаючи з обласного), ТзОВ «Вінал-Агро» (в особі генерального директора Р. Михайлюка) за співфінансування і організацію встановлення майданчика.

Опісля веселий настрій дарували присутнім найменші вихованці – діти дошкільного віку, які виховуються у НВК, показавши чудовий концерт до свята осені.

Насамкінець голова ініціативної групи Х. Потопляк подякувала всім, хто спричинився до реалізації мікропроекту «Втілимо дитячу мрію», і висловила впевненість, що це не останній проект, який буде реалізовано в Чорноострівському НВК.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до своїх справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу, було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати!

Т. Барнась, вихователь Чорноострівського НВК.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин