Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Учні Новострілищанської ОТГ побували у військово-історичному музеї та музеї АТО

Ні дня без допомоги українським захисникам. Чи не щодня жителі Жидачівщини підтримують військовослужбовців, бійців добровольчих батальйонів у різний спосіб.

 

Як повідомив депутат Новострілищанської селищної ради об’єднаної громади, координатор збору на потреби військових Зеновій Змислий, нещодавно жителі с. Ліщина зібрали та передали бійцям 5-го окремого батальйону УДА та 80-ої ОДШБр 450 кг продуктів. Бійці вдячні небайдужим жителям Ліщина, а також пароху о. Василю за вагому допомогу, за їхні молитви та віру в перемогу. Натомість вдячні бійці передали селянам бойовий стяг зі своїми автографами.

 

Також Зеновій Змислий разом із бійцями згаданих формувань висловлюють щиру вдячність за постійну допомогу Михайлові Орищишину (львівський хлібозавод №5), Олегу Копитку, Олегові Горішному, ТзОВ «Легіон-Трейд» Андрію Шереметі за те, що завжди підставляють надійне плече допомоги.

Окрім організації та координації потреб бійців, Зеновій Змислий як депутат об’єднаної громади дбає про молоде покоління. «Сьогодні дуже важливо, щоб діти, молодь виховувалась на засадах українського патріотизму, щоб вони розуміли, якою важкою ціною сьогодні здобувається українська незалежність», - каже депутат, афганець та батько військовослужбовця, учасника АТО.

Що патріотизм – це не порожні слова, що форпостом державності сьогодні є українське військо боєздатне, вишколене, з глибокими традиціями, мали змогу переконатися учні Новострілищанської ЗОШ I-III ст.., Баковецької ЗОШ I-II ст., Квітневого НВК. Впродовж трьох тижнів для дітей із цих навчальних закладів з ініціативи Зеновія Змислого, за підтримки селищного голови Галини Козяр, відділу освіти Жидачівської РДА організовувались екскурсії до військово-історичного музею Західного оперативного командування та музею АТО в м. Львові. Учні мали змогу дізнатися про історію українського війська, побачити види озброєнь, дізнатись про найвизначніших полководців та звитяжні перемоги, а також зробити пам’ятні світлини з макетами зброї.

17 жовтня у школах громади відбувся показ фільму «Хто, як не ми?». Захід відбувся із ініціативи Зеновія Звислого, БФ «Народна підтримка воїнів АТО», Львівської міської спілки ветеранів Афганістану.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин