Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Історія одного прапора

Українська символіка є дорогою для кожного українця, який любить свою державу-неньку. Символом нашої держави є Прапор, Герб та Гімн.

23 серпня – день, присвячений одному із наших символів - Прапору. В честь цього я поділюсь історією одного прапора, який пройшов чималий шлях.

Історія цього прапора почалась ще весною 2014 р., коли представники Народної самооборони подарували його військовослужбовцям нашого району, які йшли на бойове злагодження на Яворівський військовий навчальний центр (полігон). Цей символ висів у кубрику, майорів на штабі 3 БТрО, а в липні 2014 р. вирушив на схід України у с. Містки Луганської області.

Виконуючи бойові завдання, це знамено неодноразово перебувало у Луганському аеропорту (ЛАП) , у с. Побєда Луганської області, що в 50 км від україно-російського кордону. Базовий табір, у якому перебували близько 6 000 військовослужбовців, вщент розбили 4 вересня 2014 р.

Восени 2014 року прапор майорів на позиціях наших військових біля селища Мирна Долина, що за 15 км від Лисичанська.

У грудні 2014 року 3-ій батальйон територіальної оборони Львівщини прибув на ротацію разом із цим прапором. Після цього весною 2015 р. він побував у населених пунктах Новоохтирці, Кряківка, Трьохізбенка, де проходила лінія розмежування.

Рівно рік тому цей бойовий прапор України відправився у подорож разом із дітьми учасників АТО через Польщу, Литву до Латвії. Саме там місто-побратим Жидачева м. Вієсіте зустріло дітей та проводило екскурсії Ригою, Юрмалою та ще декількома містами.

12.02.2016 р. відбувалось чергове відзначення річниці виведення військ з Афганістану. Саме тоді військовослужбовці нашого району підписали прапор, який пройшов чималу путь.

У червні 2016 р. державний символ супроводжував футбольну команду ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» «Воля» на товариському матчі між командами Жидачівського та Миколаївського районів, а на День Конституції підтримував нашу команду на футбольному турнірі серед команд-учасників АТО «Ігри Героїв» у Новояворівську.

1 серпня цей прапор був переданий Володимиру Гозі, який брав участь у ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у Бразилії та належить до 10 найсильніших важкоатлетів світу. Саме сьогодні Володимир разом із нашим стягом повертається додому в Жидачів. Прапор займе почесне місце у приміщенні ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини».

Олександра СТЕФАНІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин