Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Підтримуємо військових

У країні досі триває війна, хоч і неоголошена. Чи не щодня в час перемир’я гинуть наші військові. На східних кордонах держави наші воїни стоять готові в будь-який момент обороняти рідний край і свої сім’ї. На жаль, про це пам’ятають не всі. Але все ж є люди, які досі адресно продовжують допомагати військовим, - це волонтери, підприємці, прості люди.

Координатор збору продуктів для бійців 80-ї ОДШБр депутат Новострілищанської селищної ради Зеновій Змислий та бійці 5-ї окремої роти УДА висловлюють щиру подяку жителям Соколівської сільської ради, сільському голові Софії Ткач за зібрані продукти загальною вагою 500 кг. Також щиро вдячні жителям Репехова, Квітневого, Бертишева, Трибоківців, які зібрали 600 кг продуктів для виготовлення сухих борщів для потреб наших бійців. Окрема подяка підприємцям Наталі Сабалі та Степанові Симоненку. Велика вдячність Олегу Горішному та його сім’ї, які проживають в Іспанії, за їх постійну допомогу українським військовим.

Як повідомив З. Змислий, у рамках благодійного заходу, що пройшов 26 червня в смт. Нових Стрілищах під назвою «Пам’ятаймо про полеглих, дбаймо про живих», за зібрані кошти для бійців 80-ї ОДШБр закуплено та передано 6 наметів, бензопилу. Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» придбав та передав бійцям електрогенератор.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин