Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Журавні відсвяткували День селища

24 липня у смт. Журавні відзначали 581-у річницю першої письмової згадки про поселення (1435 р.). А в 1445 році в історичних документах Журавно згадується як містечко.

Традиційно день селища святкують 12 липня на свято рівноапостольних Петра і Павла. Та цього року святкування відбулося 17 та 24 липня. У неділю 17 липня відбулась прем’єра вистави Панаса Мироного «Лимерівна» у постановці театру «Надія» та відбувся футбольний товариський матч. До святкування також вдалося завершити роботи з монтажу вуличного освітлення на трьох вулицях селища, зокрема - вулиці Стрийська, Жидачівська та Діброва.

 

А вже через тиждень у центрі селища на площі Бандери організували святкове дійство. Урочисту частину відкрили офіційні особи. Зі словами вітань до учасників заходу звернулися декан Журавнівський УГКЦ, адміністратор храму Архистратига Михаїла Роман Гринишин, селищний голова Василь Вітер, голова райдержадміністрації Олександр Пітула, помічник народного депутата України Андрія Кота – Йосип Сенюра, депутат Львівської обласної ради, головний лікар Журавнівської міської лікарні Ярослав Овсянецький, директор Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей», депутат районної ради Володимир Цукорник.

 

Святкова програма була доволі насиченою та різноманітною. Всі охочі мали змогу насолодитися чудовими виступами творчих колективів Народного дому, Будинку школяра смт. Журавна, а також гостей із сусідніх громад. Зокрема дарували святковий настрій молодіжний ансамбль Народного дому с. Володимирців (керівник Микола Ліпковський), колективи Народних домів сіл Любші, Зарічного, Буянова, Мельнич, Чертіж. Своїми виступами радували глядачів солісти Вікторія Гудзовата, Вікторія Кулик, Ярослава Ліпковська, Марія Майкут, Ірина Куцик, Алла Малик, Вікторія Кривцун, Ольга Дашавська, Оксана Луців. Випускники Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей» також підготували чудові танцювальні композиції. Ведуча свята - Марія Тахній.

Фішкою святкування Дня селища Журавна є шоу стронгменів. Найвідоміші силачі округи журавнівці Руслан Малик та Михайло Галагура й цьогоріч порадували своїх шанувальників та численних гостей. Вони продемонстрували не лише міць та силу людського тіла, але й вольовий характер, силу духу. 42-річний Руслан Малик цьогоріч побив власний рекорд, протягнувши 15-тонну вантажівку та піднявши автомобіль з повним салоном пасажирів (450 кг). 40-річний Михайло Галагура вразив глядачів перекочуванням колеса (400 кг) та підняттям автомобіля (350 кг) й штанги (110 кг). Сталеві м’язи Руслана Малика з легкістю розривали металеві цвяхи, в’язали їх у вузол та забивали в дошку. Надути резинову грілку? Простіше простого для стронгмена Руслана Малика, і навіть не одну, а три одна за одною розривалися від надпотужного надування. Втома та спека далася взнаки, й фінальний виступ Руслана дещо не вдався – він не зміг розірвати сталевий ланцюг. Проте це аж ніяк не зменшило враження від захоплюючого шоу. Глядачі бурхливими оплесками вітали своїх улюбленців важковаговиків Руслана Малика та Михайла Галагуру.

Святкування продовжувалося, жителі селища та гості насолоджувались чудовим погожим недільним днем, гарним настроєм та захоплюючими розвагами.

Селищна рада та селищний голова Василь Вітер висловлюють вдячність за допомогу в організації святкування творчим колективам сусідніх громад, а також за фінансову підтримку заходу ТзОВ «КПК-Агроінвест» (Андрій Кіндефора) та ТОВ «Млинагро» (Орест Папроцький), Жидачівьский ДПГП «Галсільліс» (Ярослав Омелян), магазину «Джміль», ТзОВ «Верболіз» (Томас Вюнше), підприємцям Любомиру Романкевичу, Павлу Феденьківу, Мрії Вітер, Михайлові Гнитці, Іванові Демківу, Володимиру Попадину, Володимиру Мазуру, Роману Ленцику, Наталі Слюзар, Володимиру Лику, Остапу Слободі, Петру Лизаку, Руслану Малику, Дмитрові Бурі, Богданові Михайлюку, Володимиру Христоньку, а Іванові Голобці, зокрема й за постійну допомогу учасникам АТО.

Окрема подяка голові Львівської ОДА Олегу Синютці та голові Жидачівської РДА Олександрові Пітулі за сприяння в організації ремонту автодороги.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин