Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дзвенять «Дзвони пам’яті»

В країні іде війна і гинуть найкращі люди. Нарешті всім стало зрозуміло, що Україна має смертельного ворога – Росію. Цей конфлікт розтягнувся, на жаль, надовго. Усі зрозуміли, що ворога можна тільки перемогти, а для цього у нас має бути сильне військо.

Вишкіл «Дзвони пам’яті» вирішив посісти в цій історичній драмі своє скромне місце і докласти максимальних зусиль, щоб нам не було соромно за наш внесок в майбутнє України.

 

Ми працювали і працюємо з дітьми, тому те, що ми робимо, так чи інакше, неодмінно відіб’ється на майбутньому. Ми бачимо своє завдання у військовому аспекті таким чином: сприяти становленню позитивного ставлення молоді до війська, давати початкові знань та навички військової справи і виживання у польових умовах. Війна, як явище, була присутня в таборі в особі інструкторів, вихователів, зодягнених ув камуфляжні однострої, добровольців із числа молоді з макетами автоматів, що проходять військовий вишкіл.

 

Завершилася вишкільна програма першого заїзду військово-патріотичниго табору «Дзвони пам’яті», але, на жаль, і останнього…

Причин кілька. Головна - не було зацікавленоня молоді. З нашої сторони ми зробили все можливе в плані організації, підготовки, створення умов перебування дітей. Але молодь чомусь не пішла. Чому? Сьогодні частина молодих людей працює під час канікул. Наприклад, молодь с. Сугрова зайнята на роботі у своїх і фермерських господарствах. Дехто з дітей побоявся, що ті, хто пройде вишкіл, є першими кандидатами у військкомати, хоч воно і близько не так.

Попри все вишкіл пройшов. Ми дуже вдячні учасникам заїзду, молодим патріотам: Роїку Івану (позивний «Висота»), Роп’яку Василю (позивний «Білий) – учні 11-го класу Лисківської школи (директор Василь Мельник Вовку Юрію (позивний «Рембо») – випускник школи с. Рудківців, окрема подяка Заєць (Іванців) Іванні. Ось хто на сьогодні наші Герої-добровольці!

Дякуємо за згоду бути ройовими Вальку Юрію, Лилу Олегу, Савчину Назару – студентам Турківського професійного ліцею, жителям с. Вовче Турківського району. Вони самі добиралися до Новошин.

Особлива подяка студенту 3-го курсу історичного факультету Дрогобицького педагогічного інституту Гуку Павлу (позивний «Ворон») за бездоганне виконання обов’язків вихователя. Прекрасний, відповідальний молодий патріот!

Повагу у всіх заслужив старший інструктор вишколу афганець, учасник АТО, член Конгресу Українських Націоналістів, друг Федір Савчин.

Всім учасникам припала до душі мальовнича природа села Новошин і, зокрема, Бакоцинського лісу.

Умови побуту організовував Володимир Мелех з допомогою Федора Савчина та жителів с. Новошин, зокрема лісничого Івана Когута, власника коней «Циганок» Олега Коваля. Змайстрували навіс під їдальню, два туалети, встановили умовні вмивальники для кожного. Їжу готували в казанах на вогні. Учасники ночували в наметах, але на матрацах. Тут добрим словом слід згадати голову Журавнівської селищної ради Василя Вітра (частково допоміг з харчуванням, сприяв у проведенні на території селищної ради вишколу), директора Журавнівського санаторію Володимира Буянова (саме він спорядив намети матрацами), обласного депутата, головного лікаря Журавнівської лікарні Ярослава Овсянецького (супроводжував медичний нагляд за учасниками вишколу), духовного наставника Журавнівського санаторію о. Олега Кобеля за проявлену готовність до співпраці.

Відгукнулися на заклик про сприяння у проведенні вишколу Жидачівське відділення поліції (начальник Черепущак В.) ст. лейтенант, ст. інспектор по роботі з неповнолітніми Мар’яна Петрів. Транспортом допоміг голова ради підприємців району, підприємець Володимир Швед. До співпраці згодилися товариство учасників АТО (Тарас Стефанів). Макети автоматів орендував Володимир Гаврон.

Окрему подяку висловлюємо редакції газети «Новий час» (головний редактор Андрій Данилець) за висвітлення підготовки і проведення вишколу.

Дуже хотілося б активності державних службовців, посадових осіб і політичної еліти району не тільки перед виборами. Організатори мають надію на спільну співпрацю у проведенні молодіжного військово-патріотичного злету пам’яті Петра Федуна «Полтави», що цей рік буде проведено уже п’ятий раз в урочищі Бакоцино у вересні, а учасники вишколу зможуть показати, чого вони навчилися.

Слава Україні! Якщо з нами Бог, то хто проти нас?

Наталка Мелех.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин