Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

І нехай небеса почують наш заклик!

19 червня у Жидачеві пройшов благодійний вечір електронної музики. Фестиваль під просто неба зібрав майже пів тисячі людей з усього району.

Мальовниче узбережжя ріки Стрий - ідеальне місце для подібних заходів. Основні родзинки фесту - козацький куліш, дитячі забави і 7 годин відбірної музики львівських діджеїв аж до пізньої ночі. Навіть злива не спинила "свята життя".

Однак організатори мали на меті не просто потішити публіку та розійтись. Задум глибший - привернути увагу молоді до проблем країни, ненав‘язливо нагадати, що на порозі дому війна. І нагадали. Кожен охочий міг зробити свій внесок. Кошти збирались для дітей прифронтових сиротинців і вояків. У підсумку вийшло 700 гривень. Сумна цифра, бо ще рік тому жидачівці були щедрішими і активно підтримували як земляків на війні, так і різноманітні соціальні акції.

А ще цей фест став своєрідною присвятою Ярославові Цапу, уродженцю Дем‘янки-Лісної, що загинув в обороні східних рубежів. Вшановувати земляка варто не лише траурними піснями. Опівночі в честь Ярослава прозвучала сучасна композиція, і сотні голосів злились в одному пориві, вигукуючи тричі "Героям слава!".

Насамкінець ложка дьогтю. Домовленість була, що "розвагу зі спиртним не плутаємо". Але люди примудрялись проносити алкоголь і залишати по собі купи порожніх пляшок. Схоже, для багатьох відпочинок без випивки неможливий.

Фестиваль закінчився, та попереду ще усе літо. На узбережжі планується показ футбольних матчів Євро-2016 й українського кіно.

Щиро дякуємо міській раді Жидачева та усім, хто доклався до організації. Спасибі й головним партнерам фесту, а це активісти ГО "Народний легіон", "Сокіл" та "Українська Галицька Асамблея".

Тарас МАТВІЇВ, волонтер, журналіст.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин