Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Хто добре запалився, той добре почав

А добре почати – це наполовину завершити, навчав Г. Сковорода.

З нагоди Дня навколишнього середовища й у рамках весняного місячника з благоустрою, організованого з ініціативи й сприяння сільського голови Вільховець В. Ілюка, громада села Тейсарова активно розпочала добру справу – прибирання довкілля рідного села.

Розпочали тейсарівці із сільського цвинтаря. Свідомі й небайдужі жителі, озброївшись необхідним інвентарем (мотокосами, сокирами, граблями), звершили велику благородну справу: прибрали територію цвинтаря, вивезли сміття з ями, що тривалий час в ній накопичувалось, а також облаштували спеціальне місце, куди тепер зноситимуть сміття в пакетах і його забиратимуть відповідні служби.

За проведену роботу громада села щиро вдячна ПП А. Василишину за надану техніку й транспорт; Соболевському З.М. – за організацію такої акції та активну участь у її реалізації, а всім учасникам – за свідомість, активну громадську позицію і, як результат, чисто прибраний цвинтар.

Продовження започаткованої справи обговорили на сільських сходах у неділю, 10 квітня. Василь Іванович, висловлюючи громаді вдячність за розуміння та безкорисливу працю для загального блага, закликав усіх мешканців Тейсарова упорядкувати не тільки свої подвір`я, а й прилеглу територію: чи то частина узбіччя, чи невелика галявина, чи, можливо, обійстя старенької одинокої бабусі. А ще вирішили очистити від сміття парк, відновити занедбані тротуари вздовж головних вулиць села для безпеки руху пішоходів, зокрема школярів, та пообрізувати гілки дерев, що сягають проїжджої частини дороги.

До акції благоустрою села долучилася й шкільна родина. Діти, мріючи про мальовниче, квітуче село, щиро й безкорисливо трудилися: прибрали автобусну зупинку, історичні місця та пам’ятники, територію навколо школи, а також частину парку, який є окрасою села, але перебував у занедбаному стані. Роботу школярів по очищенню парку завершили активні й небайдужі жителі, які впродовж декількох днів чистили мальовничий куток Тейсарова.

Також надзвичайно важливу й актуальну для села справу зробили Василишин А. та Василишин Я. – упорядкували територію колишнього сільського сміттєзвалища, яке вже за останній час перетворилося на стихійне.

Сподіваємося, що всі ці добре розпочаті ініціативи спільними зусиллями громади та місцевої влади й надалі успішно втілюватимуться у життя і сприятимуть розвитку Тейсарова та добробуту його жителів.

Уляна Буцяк.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин