Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі втілено інвестиційний енергозберігаючий проект

У середу голова ОДА Олег Синютка відвідав Кохавинську паперову фабрику, де запустили в дію котельню, яка працюватиме на біоенергетичній сировині. Вартість проекту склала близько 46 млн. грн.

 

Як зазначив голова наглядової ради ПАТ «Кохавинська ПФ» Михайло Титикало, введення в експлуатацію сучасної енергоефективної котельні дасть можливість підприємству повністю відмовитися від використання природного газу, що є важливим кроком у плані забезпечення енергетичної незалежності нашої країни. Котельня працюватиме на альтернативному паливі - деревинній щепі, з можливістю спалювання торфу, комиша, соломи і тирси.

Розпочали монтаж котельні у листопаді 2014 року. Комплект обладнання фірми Politechnik привезено з Австрії. Окупність проекту орієнтовно складе 2-3 роки. Підприємство, за словами п. Титикала, зможе використовувати й газ, якщо його вартість буде конкурувати з деревинною сировиною. Обслуговуватимуть новітню котельню всього 1 оператор і 3 працівники, оскільки всі процеси автоматизовані. Немає на сьогодні і проблеми з сировиною. Як повідомив присутній на пуску котельні директор ДП «Стрийськийлісгосп» Р. Павлів, Стрийський держлісгосп готовий повністю забезпечити підприємство сировиною. До речі, за добу котельня спалює 80-90 кубометрів сировини.

У супроводі голови РДА Олександра Пітули, акціонерів ПАТ «Кохавинська ПФ» Олег Синютка пройшовся виробничими цехами підприємства, ознайомився з асортиментом продукції і перерізав символічну стрічку. Після освячення обладнання парохом місцевого храму о. Миколою голова ОДА у виступі подякував власникам, які думають про модернізацію виробництва, зазначив, що втілення цього інвестиційного енергоефективного проекту дасть можливість на рівні району скоротити використання газу, суттєво зекономити кошти й успішно впроваджувати подальшу модернізацію виробничого процесу. А це у нинішніх важких економічних умовах дуже доречно.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин