Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Рецепти успішної школи

Переконана, що складовими успіху будь-якого колективу, зокрема шкільного, є чітка організація роботи, взаємоповага у стосунках, відповідальність кожного за доручену справу.

Успішну школу можуть створити тільки небайдужі вчителі і тільки ті, хто обрав цей фах серцем. А основне, що, на мою думку, робить заклад успішним, — це та атмосфера, яку вдається створити.

 

Напередодні Дня вчителя побувала у Гніздичівській ЗОШ І-ІІІ ст. Дітвора ще вітала вчителів, а техпрацівники вже ретельно прибирали приміщення, готуючись до другої зміни учнів. На вигляд невелика і тісна, та наповнена духом командної єдності і рішучості робити кожен навчальний день цікавішим - щоб діти мали бажання вчитися. Саме для реалізації цієї незаперечної істини директор школи Ігор Кузишин вдало використовує професіоналізм своїх педагогів та їх бажання працювати в рідній школі. Всі вони місцеві, патріоти свого закладу, люди з активною громадянською позицією. «Не хвали себе сам, нехай тебе люди похвалять», - так недарма кажуть у народі. Але стільки добрих слів про вчителів та їх роботу - від своїх колег, селищного голови, громадських активістів пролунало в цей день заслужено і не тільки з нагоди професійного свята. Колектив завжди у наполегливому пошуку удосконалення навчального процесу, його технічного забезпечення. У школі вже більше десяти років діє комп’ютерний клас. А в п’ятницю презентували та освятили приміщення ще одного класу – лінгафонного.

 

Клас обладнано комплексом апаратури, що дозволяє аудіовізуальним методом створювати оптимальні умови для самостійної роботи учнів, спрямований на оптимізацію процесу викладання іноземних мов.

Учитель може організувати і контролювати самостійну роботу кожного учня з індивідуальним учбовим матеріалом, включати одночасно декілька учбових програм - для певних груп учнів, сполучати дітей попарно для діалогів і самому включатися в їх бесіди, записувати і відтворювати мову учнів, коментувати звукозаписи тощо. Ціле літо директор разом з вчителями та учнями працювали над кожною дрібничкою у класі. Сучасні стенди сприяв виготовити Василь Кобрій, який зараз навчається у Канаді. А вже над їх наповненням працювали вчителі кафедри іноземних мов. «Зроблене своїми руками, шанується і бережеться краще», - впевнений Ігор Михайлович. Беручи до уваги те, що школа вчиться у дві зміни, великим плюсом є мобільність класу. При потребі ноутбуки та інше обладнання, яке не є стаціонарним, можна перенести в інше приміщення. Такий клас чи не єдиний у області. Завдячують втіленню своїх задумів освітяни виграному мікропроекту на конкурсі, оголошеному Львівською обласною радою. За співфінансування дякують Жидачівській районній раді, Гніздичівській селищній раді, ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», КПК «Агроінвест», Благодійному фонду «Добре серце», ГО «Оберіг Гніздичева».

Розпочатий захід, як і годиться, після молебню біля фігури Матері Божої завершився освяченням обладнання та приміщення отцем Василем Масендичем. Колектив привітали з перемогою у конкурсі та професійним святом селищний голова Іван Оліяр, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець, представник громадської організації «Оберіг Гніздичева» Оксана Романів,. Музичний дарунок на англійській мові пролунав у виконанні учениці 11-го класу Василини Шиян (керівник Михайло Кузишин). Не тільки нових професійних здобутків та особистих перемог бажали гніздичівським вчителям гості, а й здійснення найголовнішої мрії вчительства і учнів, а також і всієї громади – завершення будівництва нової школи.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин