Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

"Сонечко" засяяло яскравіше

Новий начальний рік у дошкільній установі Жидачівського НВК «Сонечко» став передвісником приємних змін, творцями яких є дружній батьківський колектив та адміністрація дошкільного підрозділу.

Допоки всі насолоджувались літнім відпочинком, батьки, діти яких відвідують дошкільну установу Жидачівського НВК, працювали не покладаючи рук, жертвували своїми відпустками та вихідними. За літні канікули встигли зробити великий обсяг роботи, а все для того, щоб їхні діточки навчалися у комфортних умовах. З початку навчального року до садочка прийшло 139 малюків.

Уже кілька років поспіль приміщення дошкільної установи, що належить до Жидачівського НВК, потребує суттєвого ремонту покрівлі. З цією нагальною проблемою керівництво дошкільної установи зверталось у всі можливі інстанції міста, району, до депутатів різних рівнів, писали проекти. Через покрівлю, що вже давно потребує заміни, значних ушкоджень зазнає й приміщення садочка, оскільки від замокання поволі руйнуються стеля, стіни в кімнатах. Цю проблему, попри намагання, ні адміністрація садочка, ні батьки самотужки вирішити не зможуть. Але сидіти, склавши руки, тут не збираються. Тож взялися наводити лад з покрівлею (де це можливо, провели поточний ремонт), а заодно й поліпшили умови перебування дітей у групах.

Силами батьків та адміністрації проведено ремонтні роботи у кімнатах всіх груп та на ігрових майданчиках. Для того, щоб спільна проблема справді сприймалась усіма як нагальна, неодноразово проводились обговорення на батьківських зборах, комітетах. Щоб праця усіх була належно оцінена, хоча для кожного батька найкраща нагорода – це щастя дитини, завідувач дошкільного підрозділу Наталія Максимів оголосила внутрішній конкурс-огляд «Краще безпечне розвивальне середовище». Як і в будь-якому конкурсі, на переможців очікував вагомий приз. «Батьки проявили неабияку креативність, неповторність, унікальність, наполегливість у проектуванні розвивального середовища для дітей. Кожна вікова група естетично оформлена. Старання батьків важко переоцінити. Й перед нами стояла дилема, як визначити кращих, адже всі виклались по максимуму».

Як спільною працею можна досягти якісних змін, продемонстрували й керівництву району. Зокрема роботу батьків та працівників садочка належно оцінили заступник голови РДА Ольга Мельник, керівник відділу освіти Роман Артемчук, представник відділу освіти Надія Багрій, методист із дошкільного виховання відділу освіти Надія Тріщ. Гості були вражені тим обсягом роботи, яку зуміли в доволі короткий термін провести батьки та працівники дошкільної установи. У свою чергу дирекція дитячої установи сподівається, що представники районної влади надалі при формуванні бюджету все ж враховуватимуть проблему дошкільного підрозділу Жидачівського НВК.

27 серпня стало особливим для великої та дружної родини садочка «Сонечко» (як його досі в народі називають). Цього ж дня у фойє відбулось освячення фігури Матері Божої, яку до садочка поофірували підприємці п. Сидор, п. Чорнейко та Н. Репецька. Освячення провели настоятель храму Святого Воскресіння Господнього м. Жидачева о. Василь Юрів та о. Назарій із монастиря св. Герарда в Кохавино. Всечесні отці відслужили молебень за здоров'я дітей, батьків, меценатів та працівників установи.

Діточки разом із своїми вихователями підготували чудову святкову програму . З дитячих вуст лунали щирі вітання й побажання миру, спокою, злагоди у нашій Україні. Маленькі козачки, горді україночки дарували своїм батькам й присутнім радість і щастя. Свій виступ з нагоди Дня Незалежності діти завершили яскравим таночком та випусканням в небо 24 голубів миру. Фінальною частиною свята став момент визначення переможця огляду-конкурсу «Краще безпечне розвивальне середовище». Щоб все було справедливо й неупереджено, організували лотерею, переможцем якої стала середня вікова група «Веселка». Тож дитяча стінка дісталась вихованцям цієї групи. Крім цього, кожна з семи груп отримала по лавці до своїх роздягалень.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин