Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Серед переможців конкурсу ім. Мілени Рудницької - ходорівчанка Олена Матулка

19 липня 2015 року у Львівському музеї визвольних змагань відбулася урочиста церемонія відзначення переможців та лауреатів обласного конкурсу «Жінка і нація» імені Мілени Рудницької на кращу науково-дослідницьку роботу, який вже сімнадцятий рік поспіль провадить Львівський відділ Союзу українок за сприяння управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

 

Цей конкурс спрямовано на науково-дослідницьку, пошукову та творчу роботу молоді загальноосвітніх шкіл, середніх та вищих навчальних закладів, залучення їх до розбудови громадянського суспільства через усвідомлення ролі жінки у формуванні національної ідеї.

 

На конкурс подано понад 300 робіт з усіх районів Львівської області та м. Львова, тематика яких формувалася чотирма номінаціями.

У складі журі: голова оргкомітету, заступниця голови Львівського відділу Союзу українок, доцент Лідія Бойчишин, доктор філологічних наук, професор Антоніна Терлецька, старший науковий співробітник, кандидат філологічних наук Оксана Чікало, викладач української мови та літератури Львівської українознавчої гімназії ім. О. Степанів Оксана Староста. Серед всієї когорти відібрано 32 кращі роботи.

Серед переможців та лауреатів фіналу конкурсу 2015 року й учениця Ходорівської ЗОШ №3 Олена Матулка з роботою «Наш земляк – сотник «Львівської Брами» Роман Точин». Дівчинка перемогла в номінації «Визначні постаті Вашого села, міста, краю» розділивши її з учнем Сокольської гімназії ім. І. Труша Іваном Бойком.

Усі переможці та призери конкурсу, а також їхні наставники та члени журі відзначені почесними грамотами й цінними книжковими подарунками від організаторів конкурсу, зокрема й Львівської ОДА, які вручила начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин