Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

За результатами обговорень та рішень місцевих рад вноситимуться зміни до перспективного плану

Громади, які виявили бажання сформувати єдину спроможну громаду, матимуть можливість це зробити. Відповідні зміни на основі рішень громад вносяться у перспективний план, повідомив перший заступник голови Львівської ОДА.

У районі Жидачівська РДА розробила й подала в Офіс реформ та до Львівської ОДА проект перспективного плану формування громад району. За цим проектом пропонується створити три спроможні громади з центрами у Жидачеві, Ходорові та Журавні. Проте під час обговорень, які ініціювали як депутати районної ради, так і голова Жидачівської РДА, постало питання про створення ще двох громад.

Так, з ініціативами про формування спроможних громад виступили селища Нові Стрілища та Гніздичів. Представники цих обох рад подали до Жидачівської РДА та обласного Офісу реформ необхідні документи. Як відзначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час прямого ефіру в програмі «Дорожня карта реформ» на ТРК «Львів», відповідно до рішення громад вноситимуться зміни до перспективного плану. «Якщо громади приймають рішення про те, що додатково утворюються дві чи одна або, навпаки, з трьох громад має створитися дві, звичайно, це буде враховано. На сесію Львівської обласної ради вже буде винесено доопрацьований проект перспективного плану за підсумками двотижневих обговорень», - зазначив Ростислав Замлинський. Також перший заступник голови ЛОДА відзначив, що перспективний план не є догмою й до нього вноситимуться зміни в міру необхідності.

Нагадаємо, 2 червня Львівська обласна рада взяла за основу Проект перспективного плану об’єднання територіальних громад Львівщини та відправила його на доопрацювання територіальним громадам. Також було вирішено звернутися до голів місцевих рад, щоб вони організували громадське обговорення реформи на місцевому рівні. Після цих двотижневих обговорень доопрацьований перспективний план об’єднання територіальних громад знову розглядатиметься на пленарному засіданні Львівської обласної ради 16 червня.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин