Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Акт вандалізму у Жидачеві

На Алеї Героїв поки що невідомі вандали-нелюди вирвали з корінням і вкрали дев’ять саджанців туй, які як символи були висаджені у пам'ять Небесної Сотні.

 

Сто посаджених туй – це душі Українських Героїв Майдану. Зі сльозами на очах відкривали у Жидачеві цю красиву алею, і вірилося: попри нашу ментальність, що-що, а ці деревця ніхто не зачепить…

 

Виявилося, що це не так. З неділі на понеділок цього тижня злочинна рука якогось нелюда повимикала з корінням ще зовсім слабенькі деревця. Цинічно і без жалю, вночі, злодійкувато. Зранку люди, поспішаючи на роботу, як один обурювалися вандалізму і не хотіли вірити, що це хтось місцевий.

Місцевий чи ні – проте українцем його точно назвати не можна. Адже він не алею спаплюжив, він потоптався по наших почуттях, по пам’яті тих, хто віддав своє життя, аби таке «…» ходило і топтало нашу землю.

Надто багато сьогодні у нашому житті нарікань, що розвелося чимало злодіїв, які тягнуть все, що можуть. Люди бідкаються, ніби виправдовуючи їх, що це зубожілість, відсутність роботи, алкоголізм, наркоманія. А як виправдати це? А як зрозуміти тих, хто за пляшку візьме ці туї і посадить коло хати?

..У Індії вірять в реінкарнацію душ, коли людська душа перевтілюється після смерті у тварину, комаху чи рослину. Ми, християни, це не сприймаємо, проте після цього чомусь дуже хочеться, аби ті душі наших хлопців, яких ми самі вбрали в зелені шати молодих дерев, прийшли хоч уві сні до того, хто це зробив…


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин