Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Семінар-практикум: «Методика викладання інформатики у початковій школі - досягнення та проблеми»

2 -3 квітня відбувся семінар для вчителів інформатики Дев’ятниківського освітнього округу в Баковецькій ЗОШ І-ІІ ст.

Учасниками семінару були вчителі інформатики, методист РМК Г. Хомич, депутат Жидачівської міської ради М. Шумельда. Керівник закладу З.Комарницький ознайомив учасників заходу зі школою, а– заступник директора з навчально-виховної роботи І. Микулінська продемонструвала презентацію про історію с.Баківців її жителів, історію школи.

За програмою семінару гості побували на екскурсії у кабінеті інформатики, стали свідками завершального етапу проекту «Комп’ютерний клас у Баковецькій ЗОШ І-ІІ ст.» (у 2013-2015 рр. школа брала участь у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад: «Модернізація комп’ютерної бази навчальних закладів»). Керівником цього проекту була вчитель інформатики Н. Кізима. Незважаючи на труднощі, які виникли під час здійснення проекту, М. Шумельда не відмовився від постачання комп’ютерної техніки для класу. З його ініціативи як депутата Жидачівської міської ради у школі пройшов конкурс з інформатики «Я з комп’ютером на Ти», після проведення якого відбулося нагородження учнів за І та ІІ місця цінними призами (навушники, колонки, мр-3 плеєри, флешки, мишки), грамотами та солодощами. Діти залишилися надзвичайно задоволеними.

У практичній частині семінару вчитель інформатики Н. Кізима запросила гостей у світ дитинства - переглянути «Казку про виникнення комп’ютера». Учні 2-3 класів продемонстрували свою роботу за комп’ютерами «Виконання завдань у середовищі виконавця». Також вчитель поділилася своїм досвідом роботи з колегами та запропонувала електронний варіант методичних матеріалів.

Учасники під час спілкування порушували питання про методику викладання у початковій школі, проблеми та їх подолання. Також пропонували цікаві ідеї для своєї роботи з учнями.

Н. Кізима, вчитель інформатики.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин