Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шкільна родина Отиневич гордиться своїми випускниками

Нема, напевне, в Україні містечка чи села, жителі якого не захищають рідну землю в зоні АТО. І немає людей, яким байдуже до подій на Сході.

Місія захищати рідну землю випала і трьом випускникам Отиневицької ЗОШ І-ІІІ ст. - Івану Вишиваному, Андрію Коцовському, Володимиру Шоробурі, які з початку неоголошеної війни знаходяться у зоні бойових дій.

Школа не забуває своїх колишніх учнів і гордиться ними. Так, зокрема, на кожній тематичній лінійці директор школи Н. П. Коритовська згадує воїнів-випускників, бажаючи їм швидкого повернення з перемогою.

Працівники та учні школи вирішили підтримати своїх земляків. Діти малювали адресні малюнки, писали теплі листи-привітання, ділились солодощами та дарували обереги. Батьки учнів та колектив школи надали посильну допомогу цим солдатам. Хлопці були зворушені тим, що про них пам’ятають.Особливо раді були малюнкам і листам учнів, які повернули їх спогадами в чудові шкільні роки.

Дуже радісним моментом стала зустріч учнями та вчителями школи разом з сільською громадою Володимира Шоробури, який після шестимісячного перебування у Дебальцевому прибув у відпустку.

Школа долучилась і до акції «Великодній кошик». Учні з батьками готували смаколики, які передали у зону АТО місцеві волонтери.

Колектив школи разом з батьками своїх учнів продовжує допомагати армії. Зібрано кошти для придбання двох військових форм.

Ми гордимося своїми випускниками, які не побоялись піти у саме пекло війни, не ухилились від свого обов’язку захистити Батьківщину. Віримо, що учні, які зараз навчаються в стінах нашої школи, теж виростуть справжніми патріотами України.

Педагогічний колектив школи.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин