Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Нині - головні герої свята, а завтра - справжні солдати

15 квітня, одразу після Великодніх свят, у центрі Жидачева біля військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників строкової служби з Жидачівщини та Миколаївщини у Збройні сили України. Майбутніх захисників Вітчизни прийшли провести батьки, представники районної та міської влади, учасники АТО, родичі, близькі та молодь.

 

Степан Романович Мельник (1992 р.н.), Михайло Іванович Гришик (1994) з Лівчиць, Василь Петрович Луців (1995) з Дев’ятник, Іван Васильович Гутник (1994) з Рогізна, Назар Михайлович Кухарик (1995) з Квітневого, Назар Богданович Деляновський (1994) та Назар Богданович Жирій (1994) з Ходорова, Олег Федик, Іван Яремчук, Степан Бундзило з Миколаївського району – ось ці десять юнаків, які вирушать оволодівати знаннями і навичками, аби бути готовим виконати почесний обов’язок – захищати свою рідну землю, берегти її мир і спокій.

 

Цю хвилюючу і водночас урочисту подію розпочали виконанням Гімну України.

На мирну військову службу та щасливе повернення додому призовників благословили й окропили свяченою водою о. Степан Гарасимів з церкви Всіх Святих, який подарував їм духовні обереги-ікони, та о. Роман Котів з церкви Святого Воскресіння Господнього.

Юнаків, які найближчим часом поповнять ряди Збройних сил України, із цією важливою подією у їхньому житті привітали та сказали напутні слова голова РДА Олександр Пітула і заступник голови районної ради Марія Стеців, а міський голова Жидачева Володимир Левко потис кожному з них руку. За те, що виростили таких синів, лунали слова подяки і для батьків, які стояли зі сльозами на очах.

Учасник АТО Мар’ян Пашко з с. Залісок у своєму виступі наказав хлопцям гідно готуватися захищати нашу землю і повернутися здоровими та змужнілими до своїх рідних.

Завершив плеяду вітань заступник військового комісара, начальник відділення комплектування підполковник Олег Держило. «Призовників не будуть відправляти у зону АТО. Незабаром кожен з них вирушить у військову частину, переважно у межах області, туди, де панує дисципліна, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух. Ми впевнені, що ви гордо нестимете свій священний обов’язок, будете мужнім, відважним і дисциплінованим воїнами, гідним товаришами і побратимами для тих, хто поруч з вами буде нести військову службу. І ми обов’язково зустрінемося з вами тут після закінчення строкової служби», - наголосив Олег Миколайович.

До всіх привітальних слів, які в цей день надійшли на адресу призовників, приєдналися працівники районного Будинку культури, які не тільки організували урочистості, а й вручили хлопцям квіти, порадували піснею «Я люблю Україну свою» у виконанні В.Сушка.

Команда підполковника Олега Держила «праворуч, кроком руш», і хлопці вирушили назустріч нелегким військовим будням.

Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі як один одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами. Тож щасливої Вам служби! Хай у щоденному армійському житті вас оберігає материнська молитва та зігрівають спогади про батьківську домівку.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин