Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вечір пам’яті Володимира Поповича

Вечір пам’яті… Хода скорботи… Яку б назву не підбирати, від цього не поменшає ні смутку, ні болю. Болю за нашим сміливим, відданим Україні, найкращим Володею Поповичем, який загинув при виконанні антитерористичної операції в Луганській області.

У переддень дня народження Володі рідні, односельчани, гості с. Монастирець зібралися біля могили Героя. Щоб помолитися за його велику душу. Щоб поклонитися могилі, де знайшов він вічний спочинок. Щоб полегшити біль згорьованої мами…

«Вічная пам’ять…» - криком душі звучить молитовний спів, а відлуння його оживає в Народному домі вечором-реквієм. Захід мав патріотично-виховне спрямування, адже для молоді Володя Попович є прикладом мужності та героїзму.

Рідна мати, сестра, бабусі і родина, не стримуючи сліз, з болем у серцях сприймали ті трагічні розповіді, сценічні картини та тривожні пісні, що звучали зі сцени. Під час реквієму лунали вірші та пісні про надію, про життя і смерть, про долю і віру у виконанні однокласників Володі: Галини Сокирко, Галини Бури, Володимира Сокирка, Василя Романів, Мирослави Базюк, Івана Івасишина та молоді села: Соломії Попович, Романа Антоняка, Софії Важибух, Романа Турка, сімейного тріо Стехновичів та Зеновії Попович.

Добре продуманий сценарій та виконавці вміло донесли тугу і смуток останніх подій, жахіття війни і трагедію втрати. Все це супроводжувалося відеороликами. Весь вечір у залі панувала щемлива тиша, яку час від часу переривали чиїсь сльози.

А з фотографії, немов живий, дивився на земляків Володя – усміхнено і радісно, не дорікаючи. Він посміхався, а всі ми плакали. Ми ще довго будемо плакати. Обіцяємо не забути.

Також зі словами подяки та шани звернулися до мами Володі – Олександри Попович присутні на вечорі голова Жидачівської РДА Олександр Пітула, голова районної ради Ігор Кос, монастирецький сільський голова Василь Семчишин, директор Монастирецького НВК Роман Артемчук.

Родина Поповичів висловила щиру вдячність за розуміння та підтримку, зазначивши, що подібні заходи їм необхідні, що це саме те, що зараз необхідно нації – це вечори спогадів.

Вікторія Савчин, однокласниця Володі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин