Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Подарунок від школярів для бійця АТО

Не так давно ми писали про благодійний ярмарок у Жидачівському НВК, на якому буквально за кілька днів зібрали чималу суму для воїнів, що несуть службу в зоні АТО.

Так от ця рекордна сума в більш як 21 тисячу гривень вже належним чином конвертована у спорядження, що потрібне сьогодні нашим військовим на передовій.

Що саме придбали за ці кошти, перед шкільним колективом прозвітували волонтери ГО «Народний легіон» Володимир Гаврон та Роман Романів.

13 березня хлопці завітали до навчально-виховного комплексу, щоб розповісти про свою роботу та показати придбане спорядження, але прийшли не самі, а разом із бійцем, який разом з іншими нашими земляками захищає рідну землю від ворога, – це уродженець села Залісок Мар’ян Пашко.

Знаючи про таких шанованих гостей, учні та вчителі підготували для них зворушливу й теплу зустріч. У виконанні учнів звучали поезія та пісні про героїв сучасності, звучало слово Великого Кобзаря про майбутнє нової України, яке сьогодні творить своїми вчинками кожен із нас.

Волонтери з радістю розповіли та показали, що вдалося придбати за передані благодійні кошти, а це немало-небагато: 10 комплектів наколінників та налокітників, тактичних окулярів, 5 комплектів військової форми, прилад нічного бачення, розгрузки для бронежилетів та інше. Найвартіснішу річ - прилад нічного бачення - передали безпосередньо в руки бійцю 128-ї бригади Мар'янові Пашкові. Сьогодні Мар'ян вдома поправляється від поранення й із задоволенням прийшов до Жидачівського НВК, щоб поспілкуватися зі школярами. В очах дітей він справжній Герой! Без сумніву, так і є! Кожен із наших мужніх чоловіків, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, заслуговує поваги та шани. Боєць дякував за таку вагому підтримку, за листи та малюнки, які воїни носять з собою біля серця. Мар'ян був зворушений до сліз такою теплою та душевною зустріччю.

Директор Жидачівського НВК Леся Цан вручила бійцю придбаний прилад нічного бачення, побажала міцного здоров’я, віри в перемогу, а також Божої опіки, яка так необхідна нашим героям. Леся Ярославівна також передала бійцю іконку з копією чудотворного нерукотворного образу Ісуса Христа. Нагадаємо, ця реліквія, відома як «Хустка Ангара», була доставлена до Львова з особистої захристії Папи Римського. Вона буде виставлена для прочан із 30 січня до 15 лютого в Архикатедральному Соборі Святого Юра. Цей намолений образ, віримо, оберігатиме Мар’яна Пашка на його життєвій дорозі.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин