Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Окрилені жагою до перемоги

Нелегка доля випала нашій країні та її народу. Скільки поневірянь, тортур, знущань, переслідувань і воєн довелось пережити українській нації, щоб вибороти собі право на існування нарівні з іншими народами. Ціною цього стали мільйони людських життів, покалічені долі, зруйновані домівки, втрачене багатство рідної землі. Але незламно-жертовний патріотичний дух витає над нашою Батьківщиною, завжди рятуючи її від занепаду та знищення.

Так і цього разу, ми певні, не за горами наша перемога. Адже завдяки відвазі українських воїнів, щирій молитві, яка не сходить з уст кожного українця, жертовній праці волонтерів та усіх патріотів ми віримо, що зійде на нашу землю Божа благодать, даруючи мир, спокій і добробут Україні.

Сьогодні значна частина молодого покоління, яке ще нещодавно відзначилося деякою безтурботністю і байдужістю, кардинально змінила свої пріоритети, зважаючи на буремний час, який переживає Україна.

Упродовж цього навчального року усі зусилля учнівського, батьківського та педагогічного колективів Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 спрямовані на допомогу і підтримку наших воїнів АТО. Навіть традиційний осінній ярмарок цьогоріч набув іншого значення. Завдяки ентузіазму та чималому натхненню учнів, їхніх батьків і учителів школи вдалося зібрати 3500 грн на допомогу нашим бійцям. За сприяння волонтера м. Ходорова Юрія Юревича ми доставили ці кошти пораненому бійцю Збройних сил України Йосипу Люлюку, родом із с. Лівчиць. Відвідавши героя, учні та вчителі передали йому дитячі малюнки, листи, фрукти, і, звичайно, зібрані гроші, які, можливо, хоч дещо допоможуть нашому краянину в реабілітації. І здійсниться мрія пана Йосипа знову приєднатися до побратимів на сході, а опісля, у мирний час, стати на ворота своєї місцевої футбольної команди, адже він був вправним голкіпером.

Також не менше нас схвилювала історія 19-річного Василя Пелиша, який проживає у містечку Старий Самбір на Львівщині. Юнак пройшов Євромайдан, воював на буремному Донбасі. Будучи пораненим, він потрапив у полон до бойовиків, де через своє патріотичне татуювання на руці поплатився верхньою кінцівкою. Зараз поранений боєць мріє про добротний протез, щоб знову стати в ряди захисників Вітчизни і, зрештою, повернутись до нормального повноцінного життя. Саме тому, зв’язавшись із мамою юного героя, учні та вчителі школи теж надіслали їм допомогу у розмірі 3000 грн.

Інші зібрані нами кошти були спрямовані на підтримку наших ходорівчан, які воюють у зоні АТО, а саме Олегу Христиничу (2000 грн), Тарасу Долику та майстру Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (1000 грн).

Сьогодні у стінах школи панує атмосфера допомоги та підтримки наших відважних бійців. Зокрема, за два дні учні та вчителі зуміли сплести дві велетенські сітки (18 х 14 м та 16 х 12 м). Було зібрано і укомплектовано теплий одяг та продукти харчування. На початку другого семестру ми знову долучилися до збору чергової продуктової допомоги, яка налічувала і адресні пакунки для наших ходорівчан – Івана Тітика, Володимира Андрешківа, Тараса Долика, Миколи Сомика, Олега ушпака, Олега Любінецького, Миколи Шевціва. Учителями та обслуговуючим колективом школи приготовлено понад 70 сушених борщових наборів, які вже доставлено нашим патріотам на сході. За значну допомогу у цьому ми висловлюємо щиру подяку Т. Юськів. Ми також вдячні приватним підприємцям м. Ходорова та навколишніх сіл, які долучилися до цієї акції, – Н. Буревій, М. Солук, Т. Федан, О. Чорненькій, О. Реверу, В. Бабин, М. Іванівському, співробітникам фабрики «Дунапак » - Я. Іваніву, Р. Ключенику, О. Кіндзеру, небайдужим жителям міста – З. Предка, Л. Дудину. Але усі наші плани та задуми зуміли успішно втілитися в життя лише завдяки умілій координації та жертовній праці волонтерів Ю. Юревича та О. Опенько, яким особлива подяка від учнівського, педагогічного та батьківського колективів Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Ми раді, що спільними зусиллями вносимо хоч і незначну, але свою лепту у підтримку наших героїв на сході. Адже саме їм ми завдячуємо спокійним сном у теплих домівках, повноцінним навчально-виховним процесом, нормальним функціонуванням інфраструктури рідного міста.

І, безумовно, віримо у нашу перемогу та світле майбутнє своєї європейської країни. Адже наш народ, загартований часом та буремним минулим, нікому не здолати і не поставити на коліна. Ми маємо найголовніше – віру в Бога, патріотизм, відвагу та жертовність.

Світлана БАРДИГУЛА, заступник з виховної роботи.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин